Волво Клуб - България

Full Version: Мнение/съвети за Volvo XC70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Ръчката си е ръчка, ама са много редки да го е*.
По въпроса бензин/дизел - тя тая тема е вечна. Ти си решаваш какво искаш. Само ако се спреш на дизел гледай да е D5 а не 2,5 TDI на ауди. Не че е лош, но не е толкова добър колкото D5-цата.
Да си тестваш задължително задния мост дали работи. Муфа -350 само от МП; раздатките на старо вървят по 500-600. На халдекса му гори помпата от несмяна на масло и филтър. Аз лично не съм имал този проблем, но от колеги знам че струва в диапазона 150-250. Маслото на халдекса + филтъра ги вземаш само от МП и излизаха около 160-170.
Какво още ... питай Smile
Мой приоритет би изглеждал така. Бензин, екстри, цвят, ръчка. Автомата е рисков, но намирането на ръчна СК е непосилна задача.
Здравейте!
Възнамерявам да купя автомобил "на старо" в този сегмент. Възможно ли е по VIN да получа информация тук или да се обърна за същото към официалния дилър?
bg_tiger1978 Wrote:Мой приоритет би изглеждал така. Бензин, екстри, цвят, ръчка. Автомата е рисков, но намирането на ръчна СК е непосилна задача.

Ще ме накараш да се чувствам късметлия Wink
Друг колега би ли ми отговорил по-конкретно?
yuckuJackD Wrote:Ръчката си е ръчка, ама са много редки да го е*.
По въпроса бензин/дизел - тя тая тема е вечна. Ти си решаваш какво искаш. Само ако се спреш на дизел гледай да е D5 а не 2,5 TDI на ауди. Не че е лош, но не е толкова добър колкото D5-цата.
Да си тестваш задължително задния мост дали работи. Муфа -350 само от МП; раздатките на старо вървят по 500-600. На халдекса му гори помпата от несмяна на масло и филтър. Аз лично не съм имал този проблем, но от колеги знам че струва в диапазона 150-250. Маслото на халдекса + филтъра ги вземаш само от МП и излизаха около 160-170.
Какво още ... питай Smile
Еха,къде я има тая помпа за Халдекса за 150 лева бре?В МП е 750 :roll: ! Масло и филтър за халдекса са под 100 лева!
NVG Wrote:Друг колега би ли ми отговорил по-конкретно?
Какво по-конкретно?Историята на колата можеш да провериш само в МотоПфое,и то до момента,в който е посещавала официален сервиз!Киломеража може да се провери дали е манипулиран или не,но не и с колко.Не се плаши от автомата!Ако е поддържан както трябва и не е издевателствано върху него,спокойно изкарва над 400 000,а и ремонта не му е вече толкова скъп.Смяна на демпферен маховик и съединител при ръчните е на същата стойност.
NVG Wrote:Здравейте!
Възнамерявам да купя автомобил "на старо" в този сегмент. Възможно ли е по VIN да получа информация тук или да се обърна за същото към официалния дилър?
В МП ще получиш информация, само ако е поддържана в БГ.
Благодаря за отговорите колеги! Ще си позволя да "изплюя" камъчето: http://carmax.mobile.bg/
Моля за вашето компетентно мнение.
Линк към сайта, ОК. Коя е колата обаче?
Pages: 1 2 3 4 5