Волво Клуб - България

Full Version: Мнение/съвети за Volvo XC70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
STEW Wrote:Съмнявам се 2005 година да има DPF. По-скоро е с катализатори.
Моята 70тка е 2005, даже с стария д5 -163 к.с. и има ДПФ
Един "протоколен" въпрос - ориентировъчно колко пари са год. данък и пълно каско за автомобила, който визирах по-горе? Благодаря.
Здравей,относно данъка 280 лв за София и 330лв ми стана като е записах с Бургаски номер,а каското за Summum изпълнение ми е 800 лв.Като то може да спадне с около 100лв ако занижиш цената.Общо взето издържа се Big Grin
dodomatev Wrote:Здравей,относно данъка 280 лв за София и 330лв ми стана като е записах с Бургаски номер,а каското за Summum изпълнение ми е 800 лв.Като то може да спадне с около 100лв ако занижиш цената.Общо взето издържа се Big Grin
Това прави по около 100 лв на месец само за да я имаш.Чист пладнешки обир според мен,но... Sad
Впечатления след обстоен външен оглед на колата: матирана от времето боя /макар и пастирана си личи/, фаровете са за рециклиране външно и вътрешно, няколко дребни побитости и драскотини по купето, силно надрани брони, спукана задна броня. Моторът е мит, но има доста окиси по алуминиевите детайли. Предполагам дълго време не е карана. Според мен е на повече от 350000км., което е нормално. На този фон и етап в търсенето цената не ме устройва. Благодаря ви колеги! Бъдете здрави! Дано имам късмета да пропиша трайно в този форум за бъдеща сполучлива покупка, защото марката ми е отколешна "тръпка".
dodomatev Wrote:Здравей,относно данъка 280 лв за София и 330лв ми стана като е записах с Бургаски номер,а каското за Summum изпълнение ми е 800 лв.Като то може да спадне с около 100лв ако занижиш цената.Общо взето издържа се Big Grin

Кажи на застрахователя си, че е пладнешки обирджия! Wink
Моя ми редуцира КАСКО-то до около 400 Smile
Ignat40 Wrote:
dodomatev Wrote:Здравей,относно данъка 280 лв за София и 330лв ми стана като е записах с Бургаски номер,а каското за Summum изпълнение ми е 800 лв.Като то може да спадне с около 100лв ако занижиш цената.Общо взето издържа се Big Grin

Кажи на застрахователя си, че е пладнешки обирджия! Wink
Моя ми редуцира КАСКО-то до около 400 Smile
Дано не се налага,но колко ли ще ти изплатят при такава премия?! :roll:
pliva Wrote:
Ignat40 Wrote:
dodomatev Wrote:Здравей,относно данъка 280 лв за София и 330лв ми стана като е записах с Бургаски номер,а каското за Summum изпълнение ми е 800 лв.Като то може да спадне с около 100лв ако занижиш цената.Общо взето издържа се Big Grin

Кажи на застрахователя си, че е пладнешки обирджия! Wink
Моя ми редуцира КАСКО-то до около 400 Smile
Дано не се налага,но колко ли ще ти изплатят при такава премия?! :roll:


То не че е много за хвалба, но 1200 лв. за пукнатина на стъклото, която оправих за 25 лв. .... , не е зле Wink

Не че нещо, но за предишната ми кола, която струваше 25 000 нова, плащах в началото по 1000 лв. КАСКО, та 800 за 11 годишна кола някакси е tooo much, ама всеки сам си прави сметка на парите ....
Те сега като почнат да имат предвид статуса на застрахования....Ще стане така,че за една и съща кола един ще плаща 400,а друг по-млад(до 30г да речем) и с по- малко стаж на волана-2000лв
LUBO555 Wrote:Те сега като почнат да имат предвид статуса на застрахования....Ще стане така,че за една и съща кола един ще плаща 400,а друг по-млад(до 30г да речем) и с по- малко стаж на волана-2000лв
Каското се изчислява върху застрахователна стойност!Можеш да платиш и 200 лева,но ще ти възстановят щети примерно до 1500 лева.Или пък само при специални условия.Примерно - без щети от природни бедствия,без кражба на елементи,без детайли по интериора ....
Pages: 1 2 3 4 5