Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА в ПЛОВДИВ 14 октомври
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
стига бе.......аз като чуя за скара................ Smile Smile
хм ще я видим таз работа..........
стига бе.......аз като чуя за скара................ Smile Smile
хм ще я видим таз работа..........
ogo1 Wrote:... а пък като тръгнем като група лесно ще се разберем с ДОМАКИНИТЕ да ни посрешнат.
и тъй какво ще кажете? :?: :?:

Както казах, аз съм в групата, със съпруга и две малки фенчета по шведската автотехника Big Grin Big Grin Big Grin

Не я знам таз бензиностанция, затова Ого, ше минеш през Герена да ни вземеш, ако обичаш ... Tongue
ogo1 Wrote:... а пък като тръгнем като група лесно ще се разберем с ДОМАКИНИТЕ да ни посрешнат.
и тъй какво ще кажете? :?: :?:

Както казах, аз съм в групата, със съпруга и две малки фенчета по шведската автотехника Big Grin Big Grin Big Grin

Не я знам таз бензиностанция, затова Ого, ше минеш през Герена да ни вземеш, ако обичаш ... Tongue
[quote="Дани"]Леееееее-лееееееее,като гледам колко е весело направо се изкушавам да кажа ,че ше дойдеме и ние ,обаче още не съм го обсъдила с половинката и незнам .... :wink:

Киренцеее ...... ????

Кирето пие "виски" Деничкеее.....,боцка лешници с бадеми,и за десерт папа "крем с карамел" :wink: ,а след десерта....ти си знаеш :lol: Tongue
При така спазените мой желания.... Big Grin ,започваме преговори,и на 14-ти сме в Пловдив Smile

Бе.....то и иначе май ще дойдем :wink:,но така е по-интересно.... Big Grin
[quote="Дани"]Леееееее-лееееееее,като гледам колко е весело направо се изкушавам да кажа ,че ше дойдеме и ние ,обаче още не съм го обсъдила с половинката и незнам .... :wink:

Киренцеее ...... ????

Кирето пие "виски" Деничкеее.....,боцка лешници с бадеми,и за десерт папа "крем с карамел" :wink: ,а след десерта....ти си знаеш :lol: Tongue
При така спазените мой желания.... Big Grin ,започваме преговори,и на 14-ти сме в Пловдив Smile

Бе.....то и иначе май ще дойдем :wink:,но така е по-интересно.... Big Grin
Willie Wrote:Идва ми сеееееееееееееееееее!
Обаче, дали ще ме вземе някой софянец с него, ама на предната седалка, че возенето отзад не ми понася добре?
За мен има 2 вариянта:
1. Пътувам с мойта кола и качвам желаещи.
2. Някой ме взимас него, но на предната седалка.
Ако до тогава колата ми излезе от бокса ще трябва да я тествам,така че ще имаш и резервна предна седалка, освен тази на Ого Big Grin

Между другото предлагам софиянци да се съберем в локалното платно на "Цариградско" веднага след светофара на Горублянското ханче, посока Пловдив, както и където вече сме го правили, но това са подробности, важното е,че колона трябва да има!!!
Willie Wrote:Идва ми сеееееееееееееееееее!
Обаче, дали ще ме вземе някой софянец с него, ама на предната седалка, че возенето отзад не ми понася добре?
За мен има 2 вариянта:
1. Пътувам с мойта кола и качвам желаещи.
2. Някой ме взимас него, но на предната седалка.
Ако до тогава колата ми излезе от бокса ще трябва да я тествам,така че ще имаш и резервна предна седалка, освен тази на Ого Big Grin

Между другото предлагам софиянци да се съберем в локалното платно на "Цариградско" веднага след светофара на Горублянското ханче, посока Пловдив, както и където вече сме го правили, но това са подробности, важното е,че колона трябва да има!!!
... и ето първите прогнози [-o< :
... и ето първите прогнози [-o< :
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27