Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА в ПЛОВДИВ 14 октомври
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
мдаааааааа, и аз имам подобно, плюс покана за тест драйв. Колегите от софия могат да загреят предварително :wink:
мдаааааааа, и аз имам подобно, плюс покана за тест драйв. Колегите от софия могат да загреят предварително :wink:
V 40 fen Wrote:
Емили Wrote:
kingvolvo Wrote:Драги ми столичани или пушека в балони или ще ви пекнем по една филийка и паржолка и ще ви ги пратим по куриер със диск снимки от срещата та да видите как си живуркаме.
Днес поради няколкото часа свободно време седнах с една биричка и почистих скарата
мале само какъв вид придоби.
Smile Big Grin
Ех,ама хич не ни броите нас,вегетарианците :roll:
Ние да си носим ли по някой картоффф в джоба
или ще помислите и за нас :wink:

Еееее Емили, мислиш ли, че точно аз ще оставя нещата в този диапазон без да съм осигурил нещо?! Няма начин да пропусна, ама тъй като засяга само тебе и мене, реших да не пиша за това!Иначе не бери грижи - всичко е под контрол;-)
Знам,че щом сме двама страшно няма Smile))
Знам обаче и какъв глад ме чака в НДК .. 5 дена на кафе
я карам,та рекох да се подсигуря :wink:
V 40 fen Wrote:
Емили Wrote:
kingvolvo Wrote:Драги ми столичани или пушека в балони или ще ви пекнем по една филийка и паржолка и ще ви ги пратим по куриер със диск снимки от срещата та да видите как си живуркаме.
Днес поради няколкото часа свободно време седнах с една биричка и почистих скарата
мале само какъв вид придоби.
Smile Big Grin
Ех,ама хич не ни броите нас,вегетарианците :roll:
Ние да си носим ли по някой картоффф в джоба
или ще помислите и за нас :wink:

Еееее Емили, мислиш ли, че точно аз ще оставя нещата в този диапазон без да съм осигурил нещо?! Няма начин да пропусна, ама тъй като засяга само тебе и мене, реших да не пиша за това!Иначе не бери грижи - всичко е под контрол;-)
Знам,че щом сме двама страшно няма Smile))
Знам обаче и какъв глад ме чака в НДК .. 5 дена на кафе
я карам,та рекох да се подсигуря :wink:
много пушек се вдигна чак в зарата замириса .та се чудя дали в тоя пушек да не хвърля някоя загорка в зелената стрела и към пловдив на 14ти аз да отлетя.никой не познавам но като чета весела дружина ще сте май бая. Big Grin Big Grin Big Grin
много пушек се вдигна чак в зарата замириса .та се чудя дали в тоя пушек да не хвърля някоя загорка в зелената стрела и към пловдив на 14ти аз да отлетя.никой не познавам но като чета весела дружина ще сте май бая. Big Grin Big Grin Big Grin
зеления Wrote:много пушек се вдигна чак в зарата замириса .та се чудя дали в тоя пушек да не хвърля някоя загорка в зелената стрела и към пловдив на 14ти аз да отлетя.никой не познавам но като чета весела дружина ще сте май бая. Big Grin Big Grin Big Grin
Идвай,да отсрамиме града,
че позаспал е май бая ..
Що визитки съм раздала..
никой не се отзовава Cry
зеления Wrote:много пушек се вдигна чак в зарата замириса .та се чудя дали в тоя пушек да не хвърля някоя загорка в зелената стрела и към пловдив на 14ти аз да отлетя.никой не познавам но като чета весела дружина ще сте май бая. Big Grin Big Grin Big Grin
Идвай,да отсрамиме града,
че позаспал е май бая ..
Що визитки съм раздала..
никой не се отзовава Cry
Willie Wrote:Браво! Покрай тия стрещи здрави,
що поети форума набави!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Мили ми колеги, МОЛЯ пренасочете вашите поетични словоизлияния към поетичната тема. Много сте добри!!! :wink:
Добри - не зная , но ранобудни-определено Smile
Ще ти позвъня,като съм в София,да ударим
едно кафенце,ако имаш време Smile
Willie Wrote:Браво! Покрай тия стрещи здрави,
що поети форума набави!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Мили ми колеги, МОЛЯ пренасочете вашите поетични словоизлияния към поетичната тема. Много сте добри!!! :wink:
Добри - не зная , но ранобудни-определено Smile
Ще ти позвъня,като съм в София,да ударим
едно кафенце,ако имаш време Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27