Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА в ПЛОВДИВ 14 октомври
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
V 40 fen Wrote:Благодаря на всички присъствали на тази невероятна среща!!!Благодаря за помощта, която всеки оказа!!!Истински волвари!!!До нови срещи!;-)
Мдаа,за тази невероятна среща ние благодарим първо на домакина на страхотната вила,със страхотна камина и после на целият пловдивски клуб за добрата организация Smile
Предполагам всички ще имат и едно оплакване..от преяждане,освен,ако не осъмнете .. Smile
Дай Боже по-често такива срещи!
V 40 fen Wrote:Благодаря на всички присъствали на тази невероятна среща!!!Благодаря за помощта, която всеки оказа!!!Истински волвари!!!До нови срещи!;-)
Мдаа,за тази невероятна среща ние благодарим първо на домакина на страхотната вила,със страхотна камина и после на целият пловдивски клуб за добрата организация Smile
Предполагам всички ще имат и едно оплакване..от преяждане,освен,ако не осъмнете .. Smile
Дай Боже по-често такива срещи!
Специално трябва да отличим Председателя на нашия регионален клон за предоставянето на "терена" - неговата хасиенда. Изкарахме си превъзходно - има доста филмови и снимкови доказателства.
Дай боже пак по-скоро да се съберем.
Специално трябва да отличим Председателя на нашия регионален клон за предоставянето на "терена" - неговата хасиенда. Изкарахме си превъзходно - има доста филмови и снимкови доказателства.
Дай боже пак по-скоро да се съберем.
Smile Iskam da izkaja neweroqtnoto si wyzhishtenie ot sreshtata.
Takowa hubawo kuponche se zaformi prosto si patuwame s kralicata kam pld i edno takowa hubawo i spokojno abe beshe si kef golqm.
BLAGODARQ NA WSICHKI CHE SE SUBRAH ME
(izwinete za majmunqcata ama pak mi se precaka kirilicata)
Smile Iskam da izkaja neweroqtnoto si wyzhishtenie ot sreshtata.
Takowa hubawo kuponche se zaformi prosto si patuwame s kralicata kam pld i edno takowa hubawo i spokojno abe beshe si kef golqm.
BLAGODARQ NA WSICHKI CHE SE SUBRAH ME
(izwinete za majmunqcata ama pak mi se precaka kirilicata)
Да не забравите да качите снимки
Да не забравите да качите снимки
Tony Wolf Wrote:Дай боже пак по-скоро да се съберем.

ами след като остана толкова ядене, трябва да ходим всеки ден след работа Big Grin

Веско благодаря ти, че сподели с нас твоето място. Беше страхотно :!:
Tony Wolf Wrote:Дай боже пак по-скоро да се съберем.

ами след като остана толкова ядене, трябва да ходим всеки ден след работа Big Grin

Веско благодаря ти, че сподели с нас твоето място. Беше страхотно :!:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27