Волво Клуб - България

Full Version: Внимание клубар в беда...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Не ве , момчетата от близкия Интернетклуб се смилиха над изтерзаната ми бедна душа и решиха да помогнат публикувайки тъжните ми вопли за помощ...... Cry Cry Cry
абе Диди-то ,съм я барикадирал с колата на Униката.Тъй че си вземи ъглошлаифа и заповядай Big Grin нещо като ;форд боярд" ще се получи.който първи влезе -получава от онзи едронарязания БАХУР Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
А случайно ,минавайки покрай някой банкомат,да се е смилил и да е ръснал някоя стотачка ?... :roll: :?:
Като ме види такъв изтерзан и по наполеонки и като и кажа ти къде си всички барикади ще бъдат преместени с магически поглед, подозирам даже , че грозна провадийска мъст ще те застигне и тежки прокоби ще се стоварят върху тебе....... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Дойдоха някакви полицаи , да видим какво ще искат...... Sad
Егати , ми те били от нравствения отдел на РДВР, арестуваха ме за непристойно поведение и за подкуп на длъжностно лице , щото има дадох двата лева, познайте къде ще прекарам 3 -ти март..... Cry Cry
mevdo Wrote:Егати , ми те били от нравствения отдел на РДВР, арестуваха ме за непристойно поведение и за подкуп на длъжностно лице , щото има дадох двата лева, познайте къде ще прекарам 3 -ти март..... Cry Cry


Как къде?!?! :roll: Естествено, че на пилона пред РПУ-то играейки съблазняващо-сгряващи танци :wink: за радост на не толкова нравствените преминаващи граждани Big Grin Big Grin Big Grin ...... за награда ще те пуснат на "топло" вътре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ........ и после да каже някой, че извращенията не били заразни :tfrag: Big Grin Big Grin Big Grin
е ти вместо да си благодарен пак се мръщиш....
не мога да я разбера тази работа, не стига ще ти осигурих дом "на топло", с включени храна, завивка, грижовни ласки от компаньонки и безжичен нет срещу двата ти лева, ами и недоволен.
колкото до напристойното поведение, нали все пак повод трябва да има, за да те приберат, а и след погълнатия антифриз пак си буйствал и си пял авторски парчета на СКТ
А и трябва да си доволен, че е трети март, защото ще има гала обяд послучай праника Big Grin
Хм... :roll:

Вие да не сте прекалили с увесилителните напитки навръх националния празник? Tongue
Само минавах ,но така и така съм тук ,да попитам : Севдо пуснаха ли го от РПУ то ... Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9