Волво Клуб - България

Full Version: Внимание клубар в беда...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Вече темата може да се прекрасти примерно на" Клубар в беда на кастинг" и май Метъла ще е главния герой.....т.е. потърпевш Big Grin :twisted: :lol:
Здраве желаем :o само да питам по налъми може ли да е снимката :?: Confusedalute: Confusedalute: Confusedalute: Confusedalute: Confusedalute: Confusedalute:
колкото до ''агентурното"предложение ,имам една бързоразлагаща се синя фанелка под която ще ти сложим една зелено/бяла и ща пуснем в агитката на Спартак ----да покажеш някои ''агентурни "номера :mrgreen:
Това някакво предложение ли е или зле прикрит опит за конфронтация с длъжностно лице г-н Маринов! От позицията на новия ми пост най-отговорно ви заявявам , че няма да търпя никакви долнопробни попълзновения и подмолни тарикатщини свързани с мачовете между зелено-белите и сините в нашия град. Който плюе шлюпки от семки - ще си ги лиже сам в троен размер, ако размера има значение..... Продължава набирането на сътрудници под прикритие , ако желаете - кандидатирайте се , ако не ние ще ви го "Кандида" - тираме ... разбирате нали...
Скоро ще обявя и името на операцията , която подготвям с цел триумфалното ми завръщане при онази Ади дето не е от гимназията , за онези които са забравили - виж стр.1 пост 1.

Свободноооооооооо!
едно малко предложенице. с оглед на започналите гърмежи от към "еквсиновград"предлагам за име на операцията-----ръченица ,ако съм се объркал-----рУчаница
рапорт даден
Мен нещо тази история взе да ме съмнява - имам чуство, че някой е откраднал самоличноста на нашия виден клубар Мевдо и пише от негово име - дали при разпита в РПУ-то не е издал без да иска паролата за акаунта си(макар че той трудно ги помни :mrgreen: ).
Ето и няколко факта в подкрепа на моята теза:
1. толкова къси постове от Мевдо досега не съм виждал
2. има неблагоразумието да се заяжда с г-н Маринов на футболна тематика
3. въпросния сайт www.nravstven_bardak.org не е активен

към момента изчакваме 19ч, за да проверим дали и в оказания времемви интервал сайта ще е активен - ако ли не .... върви доказвай че нямаш сестра
по налъми може ли Абе по налъми като че ли ще е по добре .Само като си представям МЕТАЛА по налъми и прашки и ииииииии.
Еееех Мевдо.........
Като те гледам как почна да говориш (пишеш) по ченгеджийски, май в РПУ-то са ти пуснали програмата за смяна на самоличността и превръщането ти от човек в служител на МВР............. Big Grin Big Grin Big Grin
Само се чудя коя вариация на програмата са използвали върху теб: с голата миска ли или голия негър :?: :roll: :lol: Big Grin
lambi293 Wrote:по налъми може ли Абе по налъми като че ли ще е по добре .Само като си представям МЕТАЛА по налъми и прашки и ииииииии.

ааааааа моля моля, кастингът е по къса пола, и в моя случаи с кубинки. Необходимите документи пращам на ЛС лично на майора :wink:
Издирва се черния буркан на МАЙОР МЕВДО!
Умоляваме гражданите разполагащи с информация да се обръщат към нас на електронен адрес major_mevdo@nravstven_bardak.org Big Grin Big Grin Big Grin
Ами да му мисли,който го е взел ... Big Grin Big Grin Big Grin Confusedhock:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9