Волво Клуб - България

Full Version: Внимание клубар в беда...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
mevdo Wrote:Фнимание новости!

Де ги ?!? :roll: :wink: :twisted:

П.П. За внимавалите в часовете по български език: "Къде са?!?" Big Grin Big Grin Big Grin
100Y0 Wrote:
mevdo Wrote:Фнимание новости!

Де ги ?!? :roll: :wink: :twisted:

Бе май ги хапна една Меца от Узана Big Grin Big Grin Big Grin
За Узана само добро или нищо. Big Grin Big Grin Big Grin
В този ред на мисли да споделя,че тъкмо на Узана бе последния тест, на новоподготвените возила,които ще съпровождат Майора в предстоящите му Балкански,Подбалкански,Надбалкански и други Хулигански прояви...
Чинно бе проверено окачването,системите за сигурност и не на последно място -бойното снаражение.
Има какво да се желае още,но доставката на специални гуми и други детайли не опорочиха начинанието.
Като член на екипа сигурно ще получа мъмрене,за това че издавам вътрешна информация.Дори може да ме изгонят,но репортерската ми жилка и еуфорията не ме оставят на мира.
:wink:
mevdo Wrote:Фнимание новости!

На Майора му се тръшна коня.Реши сам да го пренесе и да отдаде последни почести. Big Grin Big Grin Big Grin[attachment=17167]

И накрая седна с руските таджики по случай Трифон Зарезан.[attachment=17166]
Въпреки протеста срещу цените на горивата,Майор Мевдо не стоеше безучастен.
С болка в сърцето наблюдаваше празния танкер във Варненския залив ...
Big Grin Big Grin Big Grin[attachment=17577]
Но след като разбра от близък сътрудник,че разтоварването е минало успешно,се поуспокои и развесели.[attachment=17576]
По последна информация от днес 01.04.11г. ,Кангалисян Дайкинов е претъпял катастрофа с "Камьон" марка "Голем" ,при което нашия герой е с леки одрасквания по задните (меките) части....,леки охлузвания в обраста на по-меките части...,леки психологични деформации,и в отвратително позитивно настроение Big Grin Big Grin Big Grin
На "Хилядолетния Сокол" (колата на съфорумеца ни) нищо и нема...., товарния "Кимьон" е пълна щета....-застрахователите са яко изнервени,а в сервиза на Карамфил Мевдукан текът щателни проучвания на феномена Volvo....,като дискусията се води на дъъългаааа Шведска маса,гарнирана с много блондинки Big Grin Big Grin Big Grin


На слука "АнАЛИзатори" :wink:
То готино с Блондинките,ама една с фуражка от РПУ то на Мевдукан искаше да ми прави констативен акт(ама не полов)... Big Grin Big Grin Big Grin
Абе, кат' стана дума, верно ли швеците се къпали голи?
NASKO1973 Wrote:Абе, кат' стана дума, верно ли швеците се къпали голи?


Да Насе,ама с чорапи над коленете,и сандалки на поне със 10см. ток Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9