Волво Клуб - България

Full Version: Футболна среща Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
еми много имат да наваксват момчетата, чакай да видиш като открият пролетния сезон.....
направо ще са готови за шампионска лига Big Grin
Ние пролетта не я чакаме!!!
Започна подготовката по замяна на футболните тренировки с тренировки по хокей на трева (а след първия сняг и на лед)... Big Grin
Миро343 обеща ВиК Варна да заледят нужните терени, чрез "спукани" тръбопроводи :wink: ....
Остава висящ въпроса само дали да ползваме щеки за хокей, сопи, лопати или щанги .... :lol:
baidido Wrote:Момчета, докато се наканите и то времето се скапа. То голямо трениране, голямо нещо направихте...
бе нии ,че тренираме -тренираме :mrgreen: ама и при вас чувам попържане имало... :roll:
Момчета !Напомням ,че съблекалните са с климатици и баните функционират и водата манипулира Big Grin тъй че не се назландисвайте ,ами казвайте кога ще поритаме !аз съм решил тоя път да взема ДЖАГАТА и да направим ТАКТИКАТА ,ако не за друго ,то поне за предстоящото ОС :mrgreen:
Миро и на мен човече много ми се рита ама от това пусто променливо време не можем да излизим от болниците малката и жната са настанени в терапията а мен ме приеха във военна и днес само ме пуснаха вечерта да отида да ги видя ще спя в нас и утре пак там но обещавам само да се оправя и ще спретнем тренировката
Жорка ,какзвай с какво да помагаме ???? Имаме доктор -клубар във терапията .Вярно в спешното е ,но смятам няма да откаже .И изобщо с каквото можем казвай ,не се притеснявай
благодаря ти миро но няма с какво да се помогне просто трябва да чакаме и да се надяваме лекарствата да помогнат и на мен и на малката
Здравейте, колеги Smile
Ние от форума на Хонда практикуваме редовно този велик спорт и дори имаме няколко "международни" срещи срещу Форд и Пежо :lol: . Ако и вие имате желание може да направим едно приятелско мачле. Играем всяка неделя, така че ако вие имате желание и съберете едно отборче ние сме насреща още за тази седмица.
Какво ще кажете :?:
След зимната пауза смятам че вече е време за малко раздвижване :lol: Аз съм "за" с две ръце. От моя страна да се броят двама човека ще взема и един приятел. Ако има желаещи за мачле нека пишат тук. Ааа само не разбрах къде се събират колегите от Хонда да ритат?
Запазил съм за 14:00 в НЕДЕЛЯ на игрищата в Младост.
Да разчитам ли със сигурност че ще съберете 6 човека ?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16