Волво Клуб - България

Full Version: Футболна среща Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Вчера ти се обадих, но и тук да отбележа, 2-ма сигурни за неделя.
Ако се съберем 10 ще играем, ако ли не здраве.
Още трима са сигурни за неделя . ако и миро се включи значи остава да намерим още четирима играчи ще направим една тренировка
Аз ще дойда стига със сигурност да кажете дали ще се играе! Ще следя темата, пишете тук точно къде и кога да дойда ако ще играете...
Въпреки че няма да участвам на терена ,тренировката е тази седмица
на 30.08.2009 от 20:00 на терена на ВиК

:fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball: :fball:
Значи Играчи:
Георги Г - 3 бр
Дидо БГ - 3 бр
Калчев и Миро - 2 бр
---------------------------
Тотал: 8 парчета

Ако Ставри и Ко се включат става 10 бр

Засега публика Здравко 850
Евентуално ако получат разрешително Севдо и Кавалера.

Фоторепортер: Ина БГ-ва
колеги днес към 18:00 часа се чух с Миро и се уточнихме за тренировката мястото е ясно датата е 30.08 тази неделя от 20:30 часа
От моя страна ще сме около 6 - 7 човека такаче ще се съберем по 5 - 6 човека от отбор
Още 1 човек от мен
дотук станахме 4 които ще дойдем
Мача ще стане.
За съжаление няма да мога да доида този път. Smile
Искам само да попитам откъде се влиза за това игрище , че не съм ходил до сега нито един път...Иначе 20.30ч съм на линия Smile
За тези колеги които не знаят как да стигнат до стадиона :
Тръгвате от Главният вход на ВиК към вятърна мелница по пътят за Каменар след около 100 - 200 метра от лявата страна на пътя има друг жход на ВиК . След като влезете през този вход пред вас ще видите бариера и от лявата страна има паркинг за тези които ще доидат с автомобил . След като паркирате минавате през бариерата пред жас ще видите един фургон . Минавате от лявата му страна и след 30 - 40 метра ще сте при СТАДИОНА.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16