The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Черна книга на сервизите

#14
Нов съм във форума и от тази седмица съм горд собственик на Volvo S80 D5 2006г но бих искал да добавя в тази тема - Денонощен автосервиз Петков в град София!!!
Предната ми кола прегряваше по пътя от Варна за Барселона и спрях още в София да търся помощ и след кратка справка в интернет попаднах на техният сервиз.
След кратък тест драйв ми обявиха, че чисто новия ми съединител бил си заминал и почнаха да ме навиват да го сменя. След кратък разговор с приятел от сервиз във Варна
настоях да ми сменят водната помпа. А те ми обявиха че само за работата ще ми вземат 120лв + 80лв за помпата - тройно по скъпо от нормалното.
За съжаление беше извън работно време и непознавам София. Бях на зор и платих. Оказа се, че ремъка които върти помпата ми бил хлабав, но това не им попречи да ми вземат парите и да ме пуснат
по живо по здраво с новата помпа. На по-некоректен сервиз не съм попадал!!!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)