The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с газта след смяна на мембрани

#1
Колата е Волво 460 1.6 пълна инжекция 93г. с изпарител ланди ренцо и ми дава разход на газ в града 20/100 извън града 10/100 и ми казаха да сменя мембраните (платната) на изпарителя. Купих от Фобоса в Плевен комплект мембрани за 19 лв и сменихме всичко. Почистихме изпарителя и стана като нов. Но като дойде време за тест, колата на газ няма грам ниски обороти. Махна ли си крака от педала на газта и веднага гасне. Колкото и да въртя винта на изпарителя за празен ход вообще не реагира. Даже отвъртях и мощностния който е на трипътника доста и пак никав ефект, колата се изфорсира, после гасне. На бензин си работи перфектно, не мени обороти. Сменени са всички филтри, свещи, газовия клапан е чисто нов. Дори днес се появи много странен проблем. При поредната проба да прехвърля на газ, след 1 минута ключа, който ми е за газ/бензин направо изгасна и колата вече работи само на бензин. Sad Някой, който разбира от газ може ли да ми обясни какво става :?: :roll: Ще му бъда много благодарен. :?
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)