The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Една идея...

#31
yogi479 Wrote:
Rostislav Wrote:Още веднъж, моля, ако някой има достъп до оригинални чертежи на емблемите на всички модели на Волво, да бъде любезен да ги предостави! Много ще улесни начинанието, особенно, ако са в AutoCad!!! :!:

Аз имам шублер, работя и с AutoCad. Довечера ще имаш квадратчето за 440. Ако ми пратиш и идеята мога и да го "напълня" това квадратче. Аз лично нещо вместо емблемата не искам. Но коронка до нея или отстрани ДА (особено ако пише royal под нея) :mrgreen:

Ха! Перфектно! Много хубава изненада ми правиш...
Ще изискам чертежа на мострата! Като го получа ще ти го препратя! Зор няма да е всичко за довечера... Споко!
До днес, както виждаш, никой не е изявил желание да притежава подобна екстра... Никой, дори не е коментирал гореописаното по същество!
Още, всичко е в сферата на добрите пожелания...

А, ако искаш, Роялът, винаги е на разположение за някое друго кръгче! Wink
Reply

#32
Аз също имам интерес към чертежите на емблемите, ако не е проблем да ги пуснете и на мен.
Reply

#33
    Това е началото! Така е започнал човекът, който е пример в сайта на Волво Карс!

Варианта, който съм избрал аз е, подобен на този!!!    

А, за някои, нещата изглеждат, така...    
Аз не искам колата ми да е като мундир на съветски маршал накичена...
Reply

#34
Май ще е по добре със обемни стикери и отзад на багажника
Reply

#35
Rostislav Wrote:Варианта, който съм избрал аз е, подобен на този!!![ATTACHMENT NOT FOUND]

А, за някои, нещата изглеждат, така...[ATTACHMENT NOT FOUND]
Аз не искам колата ми да е като мундир на съветски маршал накичена...


Варианта от първата снимка ми допада много. Не съм искал в поста си да намекна за такъв КИЧ като във втората снимка, извинявам се че не съм обяснил правилно. Cry
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#36
Предлагам, дори да има дебат по формата и съдържанието на значките, че, тук много мнения се изказаха!!!
Вече има предложение от yuckuJackD "да пуснем нова тема, може и важна да я направим и в нея да се пишат само постове от сорта:
"S40 97 - 56x75 mm" (размера е примерен де Smile )
Така при добро желание за няколко дни ще съберем необходимото инфо."
Reply

#37
Подкрепям предложението!
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#38
Рости....,чертежи на първоначалната идея за емблеми няма,това което съм пуснал тук-това е Wink
Ако ще пускаме отделна тема,то нека да има и анкета за надписа...,щото аз имах едно предложение,ти имаш друго...,а някой може да предложи нещо различно...
Размера на значката ми се струва че трябва да е към 5см. в диаметър(ако е кръгла де...),закрепването към предната решетка може да стане посредством шпилка запоена на значката,гайка,и малка права планка за отзад.
Ако е проблем да се гравира значката,то предната част може да е обемен стикер,лапнат за метална основа...,която да се закрепи на решетката,като емблемата на LeecH Wink ,примерно...
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#39
Да! Аз искам да има анкета!
Моите предложения за текста, мисля, че, коректно съм ги описал по-горе!!!
С Вели съм кореспондирал конкретно по въпроса, и, точно, така мислим да го направим - с анкета!
Reply

#40
Металната е супер и ако се залее със силикон за обемни стикери ще стане "огън бий"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)