This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO VADIS 2005
Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Благодаря предварително. :partyman:

P.S. И аз я изтеглих миналата седмица от пиратбея, но крака е със сменяне на датата на компютъра. Иначе програмата си бачка безпроблемно. Програмата е на 1 DVD и е 4,2 гигабайта - 1 файл(ISO).
Volvo 440 1,8i '94
Цитирай
Thanks given by:
Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Благодаря предварително. :partyman:

P.S. И аз я изтеглих миналата седмица от пиратбея, но крака е със сменяне на датата на компютъра. Иначе програмата си бачка безпроблемно. Програмата е на 1 DVD и е 4,2 гигабайта - 1 файл(ISO).
Volvo 440 1,8i '94
Цитирай
Thanks given by:
Защо направо не качита някъде крака,за да може и другите като изтеглим програмата да го слижим Smile
97' Volvo V40 2.0 140hp
Цитирай
Thanks given by:
Защо направо не качита някъде крака,за да може и другите като изтеглим програмата да го слижим Smile
97' Volvo V40 2.0 140hp
Цитирай
Thanks given by:
Версията от пирата е качена вече, скоро ще кача и другия крак:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/">http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/</a><!-- m -->
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Цитирай
Thanks given by:
Версията от пирата е качена вече, скоро ще кача и другия крак:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/">http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/</a><!-- m -->
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Цитирай
Thanks given by:
Zdravko написа:
Цитат:Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Не съм специалист по 'краковете'. Поразгледах директориите и фаиловете и единственото което видях да съдържа информация за валидна дата е следното:
ValidInfoDate="2011-05-27"
WarningDays=1800
ExpirationDays=2100
DataCompatibilityRev=3
DataCDVolids=VV132007;VV132023;
EMDVrelease="rel674 04/06/29 09:48"

Тези полета не намират във файла CDINFO.INI, който е в директорията Info\vvindex\ini

Дано да е от полза. Нека кажат колегите, които разбират. Аз прикачам въпросния файл, само че го преименувах на cdinfo.txt за да го приеме форума.
Цитирай
Thanks given by:
Zdravko написа:
Цитат:Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Не съм специалист по 'краковете'. Поразгледах директориите и фаиловете и единственото което видях да съдържа информация за валидна дата е следното:
ValidInfoDate="2011-05-27"
WarningDays=1800
ExpirationDays=2100
DataCompatibilityRev=3
DataCDVolids=VV132007;VV132023;
EMDVrelease="rel674 04/06/29 09:48"

Тези полета не намират във файла CDINFO.INI, който е в директорията Info\vvindex\ini

Дано да е от полза. Нека кажат колегите, които разбират. Аз прикачам въпросния файл, само че го преименувах на cdinfo.txt за да го приеме форума.

Прикачени файлове
.txt   cdinfo.txt (Размер: 305 bytes / Сваляния: 766)
Цитирай
Thanks given by:
Аз я свалих и изпълних точно указанията в тхт файла, програмата работи перфектно без крак,не ми сменя датата на компютъра,засега е много добре.
Enjoy your volvo's
Цитирай
Thanks given by:
Аз я свалих и изпълних точно указанията в тхт файла, програмата работи перфектно без крак,не ми сменя датата на компютъра,засега е много добре.
Enjoy your volvo's
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)