This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anomalia Freni Assistenza Urg.
Tisho написа:
Zahariev написа:Чудех се ако откача акумулатора за 15 мин, дали има шанс да се оправят нещата, евентуално ако е някаква грешка на софта?

Досега не съм чул нещо повредено да се ремонтира само. :mrgreen:

Идеята беше като Windows.. рестарт и всичко грее Tongue
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Изображение: 686753.png]
Цитирай
Thanks given by:
Zahariev написа:Мерси колега, само това не разбрах - 3. Пускаш касетофона, избираш си език .. от къде се избира език?
Като включиш касетофона за пръв път след като си откачал акумулатора на екрана ще ти излезе
"LANGUAGE ##########"
, където ########## е някакъв език. Въртиш копчетата докато дойде език, който ти "харесва". Този език се отнася само за касетофона. Да не се зарадваш, че си се сбогувал с италианския - не си :evil:

п.п. и аз като Тишо съм на мнение, че само с разкачане на акумулатор няма да се разминеш - пробвай да отидеш на автомивка и ги инструктирай да обърнат специално "внимание" на датчиците на ABS-a (няма да си първия с такова искане, повярвай ми Smile )

УСПЕХ

Zahariev написа:Идеята беше като Windows.. рестарт и всичко грее Tongue
Е да ама UNIX - брада

Поздравче (малко е старичко, ама е класика):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nSoHyjrT5_w[/youtube]

По-конкретно от 1мин 23сек ...
"- Баси - пак заби! (х30)
- Ъ-ъ-ъ! Рестарирай шъ съ упрай.
- Ама аз не съм сейф-нал!?!
- А! Нещо се прецака!
- Мами***та ти тъп Windows!!!
- Ае, сложи си Linux.
- Баси - пак заби! (х30)"
[Изображение: ab276107.gif]
[Изображение: ab245320.gif]

[Изображение: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Цитирай
Thanks given by:
yuckuJackD написа:Е да ама UNIX - брада

За щастие ни едното ни другото го има в тези процесори. Smile
По скоро е някъква RTOS, или просто код написан, само и едиствено за този процесор и за това схемно решение около процесора.
Отделно си има и куче(WDT) с независим клок и ако нещо стане и програмата забие, кучето ресетва процесора.

Така, че щом му е записало веднъж тази грешка, то значи, че пак ще я запише - освен ако проблема не бъде решен по един или друг начин. Wink
Цитирай
Thanks given by:
За протокола.. минах на сервиз и се оказа, че мишки са изяли кабела на ABS датчика на предно ляво :lol:
Всъщност е протрит от нещо в миналото и окасил, но в сервиза казаха, че не се допирал никъде в момента.
Кабела е снаден и грешката изчистена, всичко е по-старо му. Ще трябва замяна по някое време разбира се.
Мерси на всички за инфото!
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Изображение: 686753.png]
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)