The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
До колко ви е опирал ... километража?

#11
Да ви кажа право, не е баш така. На повечето коли километража показва повече километри отколкото всъщност реално сте вдигнали. Също така трябва да карате с размер на гумите, какъвто е зададен от производителя, за да може що годе да се вярва на километража. Истината е в GPS-а. Пример-примерката я бях набримчил със 180 в братска Гърция, ама GPS-a ми показа 162. Така че общо взето, ако не е засечено с GPS не се смята. Поне за мен.

There is no place like 127.0.0.1

#12
NASKO1973 Wrote:Да ви кажа право, не е баш така. На повечето коли километража показва повече километри отколкото всъщност реално сте вдигнали. Също така трябва да карате с размер на гумите, какъвто е зададен от производителя, за да може що годе да се вярва на километража. Истината е в GPS-а. Пример-примерката я бях набримчил със 180 в братска Гърция, ама GPS-a ми показа 162. Така че общо взето, ако не е засечено с GPS не се смята. Поне за мен.
Съгласен колега така е.
Но все пак инфо за това колко по километраж сме вдигали
волво s60d5 163hp

#13
ivo_yambol Wrote:
NASKO1973 Wrote:Да ви кажа право, не е баш така. На повечето коли километража показва повече километри отколкото всъщност реално сте вдигнали. Също така трябва да карате с размер на гумите, какъвто е зададен от производителя, за да може що годе да се вярва на километража. Истината е в GPS-а. Пример-примерката я бях набримчил със 180 в братска Гърция, ама GPS-a ми показа 162. Така че общо взето, ако не е засечено с GPS не се смята. Поне за мен.
Съгласен колега така е.
Но все пак инфо за това колко по километраж сме вдигали
съгласен съм на пълно за GPS-a ама с тия китайски GPS където сме да ви кажа май повече вяра имам на километража отколкото на GPS-a Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов

#14
V40 1.8 '96 - 195км/ч по километраж с гуми 195/60/15 - ГПС-а показваше 187км/ч
200км/ч по километраж с гуми 185/65/14 - не обърнах внимание какво показва ГПС-а
ГПС-а е HTC HD2 IGO8 , идея си нямам колко може да му се вярва.
Подкрепам колегите че до около 150 е приемлива скоростта , от там насетне се искат и хубави гуми, стабилно окачване... и пари за бензин Big Grin

#15
200 с 4 човека и багаж
460 B18EP+

#16
...Само, ако от КАТ прочетат, тук! Wink Нали ме разбирате, къде ни отива имиджа...

#17
На ГПС-те може да се вярва, независимо дали са китайци или няк'ва друга гад.
А специално за служителите от КАТ-горенаписаното въобще не е вярно, това е само мохабет :lol:

There is no place like 127.0.0.1

#18
NASKO1973 Wrote:примерката я бях набримчил със 180 в братска Гърция
Щях и още да вдигна, имаше мегдан, ама свърши Гърция :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

There is no place like 127.0.0.1

#19
Rostislav Wrote:...Само, ако от КАТ прочетат, тук! Wink Нали ме разбирате, къде ни отива имиджа...
Това не беше ли Рости с някогашната Т5 ца Wink)))
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#20
bell Wrote:
Rostislav Wrote:...Само, ако от КАТ прочетат, тук! Wink Нали ме разбирате, къде ни отива имиджа...
Това не беше ли Рости с някогашната Т5 ца Wink)))

Същия...,дето въртя гуми и в неделя на мероприятието за подкрепа на СААБ :o ,ама сега е на "морална" вълна :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)