The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със запалването на ХС90

#31
хахаха това за набора като въпрос ли да го разбирам ? Smile
А по въпроса че мъжете помагат на жени закъсали с коли , във варна явно не са толкова отзивчиви Smile когато неможех да си запаля колата като ми направи вървия път проблема на паркинга пред едно заведение спря мъж с джип и го помолих да ми помогне а той каза " няма , неискам " при което супер много се изненадах от отговора хахаха а като се има в предвид че той се срещна с още няколко мъже и седяха и си гледаха как се мъча .
Reply

#32
... той ще е бил с други наклонности :lol: :lol: :lol:

Quote:... това за набора като въпрос ли да го разбирам ?
... а не,не,неее.. аз такива неудобни въпроси не питам Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#33
Набори са хора, които заедно са служили в казармата :!: , така че за жени не знам дали се отнася :lol: а съдейки по ника на Валентинка 88 , би трябвало да е т.нар М тел-ка или около 23-24г. Относно отзивчивостта, ми то така е наглички сме си варненци, ама, зависи кой и как ни моли, помагаме :lol: Пък и колежката , ако посети една от ежемесечните ни срещи пред терапията и ще знае, вече към кои колеги може да се обърне за адекватна помощ, не само във форума ами и на живо Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#34
valentinka88 Wrote:...спря мъж с джип и го помолих да ми помогне а той каза " няма , неискам "...
Абе будала, казва се "Пич, ако ми помогнеш после може и да почерпиш по една кафенце" или "Извинявай, може ли да помогнеш, няма на кого да се обадя, нямам гадже, не съм женена...просто няма мъж покрай мен" :lol:
V40 B4204S '97
Reply

#35
Karlsson Wrote:
valentinka88 Wrote:...спря мъж с джип и го помолих да ми помогне а той каза " няма , неискам "...
Абе будала, казва се "Пич, ако ми помогнеш после може и да почерпиш по една кафенце" или "Извинявай, може ли да помогнеш, няма на кого да се обадя, нямам гадже, не съм женена...просто няма мъж покрай мен" :lol:

хаха за кафенцето никога небих го казала защото мъжа можеше да ми е татко Big Grin
Аз учтиво го помолих , сега като неискаше какво да направя Smile може пък да го е било страх да не я повреди още повече въпреки че повече от това да не запали накъде незнам Smile
Reply

#36
... от къде почнахме къде отидохме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Karlsson Wrote:... но за жена :lol:
... кой каза нещо за "пауни" и "пуяци" Big Grin


... коткайте я вий сега ама като беше безпомощна на пътя никой не я ******* ... аз ако съм на нея ще си карам джип-чето ще ви гледам пренебрежително от високо и ще ми е през ... Wink
Reply

#37
Чудех се да я заключа ли тази тема да не я ли заключа.
Ама айде, нека става говорилня - гледам че се забавлявате, а колежката няма нищо против...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#38
хахаха точно това и аз се замислих че темата стана на чат Smile и ако някой има същия проблем и тръгне да я чете ще си каже първоначално ехее колко мн отговори път то .... Big Grin
Reply

#39
... последно :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

... колежке в форума си имаме една тема през която всеки "новобранец" трябва да мине, за да може да си думаме на ТИ :lol: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=7909">viewtopic.php?f=16&t=7909</a><!-- l --> ... колкото повече инфо толкова по добре (казал мечо Пух) :lol:
Reply

#40
Интересно, вчера, ходих на един оглед по работа и клиентката(Млада симпатична Дама) беше с XC90 , а живее на едно кофти място, по едни баири и викам си майтап сега това да е въпросната колежка от форума (Valentinka88), ама не беше, оказа се, че се казва Росица, ако се разберем да и вършим работата, ще я попитам, дали няма желание, да се запознае и с други фенове на марката, макар че до колкото разбрах въпросната дама е от голямото Добро Утро и има няколко фирми в чужбина на неийно име, но стига толкова, че да не чете, не който трябва и да ме питат после, ти от къде АДЖАБА, имаш тая информация.Пусти ми СРС-та Big Grin Big Grin
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)