The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
460 1.7i като загрее - изгасва

#11
nikistk Wrote:Датчика не е на коляновия вал а на маховика.
И точно при него е проблема.
Точно така, на маховика е, но се нарича датчик за положението на коляновия вал - CPS - crankshaft position sensor
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

#12
ipdown Wrote:
nikistk Wrote:Датчика не е на коляновия вал а на маховика.
И точно при него е проблема.
Точно така, на маховика е, но се нарича датчик за положението на коляновия вал - CPS - crankshaft position sensor

Значи не е датчик на коляновия вал а за положението му .
Не писах ли точно това в поста ми? Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#13
Здравей те приятели! Съжалявам че не писах по - рано но все неми оставаше време. Проблема е отстранен - много замърсена дистрибутор на капачка. Почистиха я и край. Но сега имам друг проблем. Мени оборотите и на бензин и на газ. Газовото не е инжекцион.
Reply

#14
Първо проверка на всички вакууми после докладвай до къде си я докарал. Big Grin
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#15
mitaka_69 Wrote:Здравей те приятели! Съжалявам че не писах по - рано но все неми оставаше време. Проблема е отстранен - много замърсена дистрибутор на капачка. Почистиха я и край. Но сега имам друг проблем. Мени оборотите и на бензин и на газ. Газовото не е инжекцион.
Здравей Колега (аз също съм от добрич със същия модел кола но ГИ) съжалявам че не можах да вляза по рано във форума ,защото и аз имах същия проблем с гасненето на двигатела .После имах като твоя проблем с оборотите и на много сервизи ми казваха различни неща да сменя ,защото така и не им излизаше грешката на Елкона.Та отстраних го с леко увеличаване на оборотите на стъпковото моторче (или както ти го знаеш)Отдолу му има едно винче (шестограм) което е капсоловано с втърдена смола- отстраних я внимателно и при запален двигател леко завърташ на една от двете посоки ( намаля и увеличаване на оборотите ) .И така проблема ми изчезна напълно .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)