The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Защо има разлика в частите в Мото Пфое?

#11
Специиално за окачването съм се убедил от личен опит и от този на бакшишите че AsMetal правят най-читавите ментета на пазара.Стига да е AsMetal оригиналдъ а не менте на ментето :lol:
Цените са им конкурентни а и качеството е на високо ниво.
V40 B4204S '97
Reply

#12
Специиално за окачването съм се убедил от личен опит и от този на бакшишите че AsMetal правят най-читавите ментета на пазара.Стига да е AsMetal оригиналдъ а не менте на ментето :lol:
Цените са им конкурентни а и качеството е на високо ниво.
V40 B4204S '97
Reply

#13
И аз доста съм изчел за тях, но за 40-ки не правят никакви части май?
VOLVO V40,1.9TDI 97г.
Reply

#14
И аз доста съм изчел за тях, но за 40-ки не правят никакви части май?
VOLVO V40,1.9TDI 97г.
Reply

#15
Karlsson Wrote:Специиално за окачването съм се убедил от личен опит и от този на бакшишите че AsMetal правят най-читавите ментета на пазара.Стига да е AsMetal оригиналдъ а не менте на ментето :lol:
Цените са им конкурентни а и качеството е на високо ниво.

На старата ли кола всичко беше АСМЕТАЛ и сега на транзитите само това слагам и съм много доволен,ниски цени и високо качество пък нека са турски,каквото съм сменил засега не се е чупило,а бусовете са ми работни и са постоянно в движение.
Reply

#16
yasho Wrote:И аз доста съм изчел за тях, но за 40-ки не правят никакви части май?
Правят, има представителен магазин на 300м. от нас и съм ходил да питам за външен накрайник и има както и щангички и носачи и т.н. Пича каза че имат доста части за S/V40 и се направих на чук да питам за оня смотания тампон понеже правят и тампони.Отговори "Аааа онова скъпото дето е по 200 и кусур ли :lol: ,тц нямаме и не го правят във фабриката" както и че ако попадна на такъв тампон с надпис AsMetal значи е абсолютно менте.
V40 B4204S '97
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)