The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автоматична скоростна кутия - Volvo S60 D5

#11
prostsotadjiq Wrote:дано не съм прав и колегата да се размине само с паричките за маслото и смяната му а не като в моя случай Wink

и какъв беше твоя проблем, как се изразява във ония листчета където всички им викаме - пари, четири цифрена ли е сумата и по скоро с коя цифра започва е по интересно
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#12
stefi_pavlov Wrote:
prostsotadjiq Wrote:дано не съм прав и колегата да се размине само с паричките за маслото и смяната му а не като в моя случай Wink

и какъв беше твоя проблем, как се изразява във ония листчета където всички им викаме - пари, четири цифрена ли е сумата и по скоро с коя цифра започва е по интересно
дам за съжаление точно неприятната четирицифрена сума "скромните 3700-3800лв" + след като се минат 2хил. километра пак смяната на маслото на скоростите т.е пак едни 400лв. значи грубо с горивото което са ми изхабили 4300-4400 някъде и впрочем имат още да довършват по скоростите защото явно са прее...ли датчика на мотора който е вързан на скоростите и сега колата пали след 2-3 завъртания а не като преди това на четвърт оборот ... но ще си оправят вересиите иначе си знаят колко неприятни работи им предстоят Smile Wink та така момчета дай боже всекиму да пропусне тая процедура щото е адски отвратителна отделно че колата откара почти 7 седмици при тях , които ми се видяха като седем месеца Big Grin :lol: Big Grin .... извинявай колега късно го видях и другото питане .. проблема беше с два от фрикционните диска + бонус електронния блок за управление извинавам се за лаишкото си изказване ама така го запомних като ми го каза майстора :oops: :oops:
Reply

#13
Смених маслото на кутията, ще видим как ще е напред Smile Обаче се появи друг проблем, досега не го бях забелязал, а е възможно и да се е появил днес - усещат се вибрации над 80-90 км/ч, и то само при натискане на газта. Когато пусна газта вибрациите изчезват. На какво би могло да се дължи този проблем? Четох някъде за каре, а предполагам може и да е тампон... Според вас?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)