The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запушване на Дюзи

#1
Здравейте на всички колеги Smile Та проблем който ми създава ГИ монтиран преди 12 000 км . На 5-6 000 км ми за запушеха до такава степен бензиновете дюзи( койта са чисти нови ) ,че колата не вървеше .След почистването всичко се оправи и сега пак започна малко по малко да прави така .Някой има ли такъв проблем с ГИ или слага някакви добавки в бензина ? Благодаря предварително .
Reply

#2
Дори и без газ си слагам поне на месец веднъж добавка. Важното е да е хубава(не от 5 лева) и задължително преди това си смени горивния филтър. Иначе разтворените боклуци от него ще отидат в дюзите
460 B18EP+
Reply

#3
divia Wrote:Дори и без газ си слагам поне на месец веднъж добавка. Важното е да е хубава(не от 5 лева) и задължително преди това си смени горивния филтър. Иначе разтворените боклуци от него ще отидат в дюзите
Благодаря , а може ли да ми кажеш каква е марката на добавката Smile
Reply

#4
Аз лично харесвам продуктите на Бардал и слагам предимно такива. Но иначе знам , че и на Лики Моли и Редекс са добри Wink
460 B18EP+
Reply

#5
Благодаря ти колега , ще сменя горивния филтър както каза и ще сложа някой от изброените добавки .Приятна вечер
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)