The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дали е от бирата...

#31
EEEE Wrote:Чист натурален сок!?!?! Аз не мога - много силно ми идва и няма да мога да изгледам Холандия-Германия Smile)))
От натурален сок /доматен/ без водка се окисляват клемите на акумулатора. Аз от 3 години съм на Старопрамен и да чукна на дърво, и двете коли вървят като пушка Big Grin .
Reply

#32
Който пие бира не умира!
Вярно е, ама какво става ако не пие бира?
Е, аз знам. От няколко дена все забравях да пия бира и сега си понасям последствията. Cry
Преди малко слизам долу да видя дали има нещо за доливане. Антифриза малко беше понамалял, но аз си знам от къде сълзи, ама литър на година няма да ме събори. Също забелязах, че под казанчето за хидравличната течност маркучетата са омазани жестоко, а винаги течността е на МАХ, без да намалява - чистя ги и те пак омаслени, а не губя течност?!?!? :o :? :x Някакви идеи?
Обааачееее какво забелязах по-надолу:
   
   
   
Вчрно, бях усетил едни вибрации и тия дни щях да я карам на доктор, ама като видях двата болта излезли наполовина .... Cry :o и единия го извадих с пръсти, а тампона е накъсан зверски. тцтцтцтцтцтцтцтцтцтц
Ииииииии качих се, сега пиша и отивам да отварям една бира да изкупя греховете си.

Май е от бирата? Какво ще кажете? Наздраве!
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#33
toshako Wrote:Който пие бира не умира!
Вярно е, ама какво става ако не пие бира?

А какво става ако караш на ракия ... че аз от известно време само на това карам хахах Big Grin Big Grin
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#34
toshako Wrote:Който пие бира не умира!
Вярно е, ама какво става ако не пие бира?
Е, аз знам. От няколко дена все забравях да пия бира и сега си понасям последствията. Cry
Преди малко слизам долу да видя дали има нещо за доливане. Антифриза малко беше понамалял, но аз си знам от къде сълзи, ама литър на година няма да ме събори. Също забелязах, че под казанчето за хидравличната течност маркучетата са омазани жестоко, а винаги течността е на МАХ, без да намалява - чистя ги и те пак омаслени, а не губя течност?!?!? :o :? :x Някакви идеи?
Обааачееее какво забелязах по-надолу:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Вчрно, бях усетил едни вибрации и тия дни щях да я карам на доктор, ама като видях двата болта излезли наполовина .... Cry :o и единия го извадих с пръсти, а тампона е накъсан зверски. тцтцтцтцтцтцтцтцтцтц
Ииииииии качих се, сега пиша и отивам да отварям една бира да изкупя греховете си.

Май е от бирата? Какво ще кажете? Наздраве!


там са 3ри болта даже,нз ко др.да ти кажа ,иска повече гледане,койт ти е сменял ангренажа или нещо др.кот е правил там оди при него.Не го е стегнал,аз затва сам си права сичко.Как не си изгубил мотора некаде
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#35
По-скоро е объркал болтовете. 3 болта са ама 2 еднакви и един различен. Ако сложи различния на грешното място означава, че 2 от болтовете не са си на местата... Кофтито е че отсреща се "хващаш" за алуминиев детайл. При мен предния собственик беше направил тази грешка и при смяна на ангренажа го "хванахме". За щастие не беше прекалено късно и се реши проблема с прокарване на резбите в елуминиевия корпус.
Писах, писах ама нищо не дадох като съвет...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#36
Ооооо и аз се изненадах, като майстора ми каза същото - че са били три болта, ама аз откакто я имам само 2 съм виждал.
Иии се наиграхме - държача на тампона е ходил при стругар да вади болтовете, май неуспешно та е направил три "нови" по-големи болта, естествено с по-голяма резба. Като дойте въпросния тампон (от МП, естествено) трябваше и него да разпробива.
Абе като в приказките всичко приключи със щастлив край.
Благодарско за съветите Smile ай, налягайте на бирата че вижте к'во става като не се пие бира. Smile
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)