The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дали е от бирата...

#11
А може и с мЪстика, ама първо си провери дали ти работи вентилатора на парното,щот запотява стъклата Smile .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZjTUb7C37CI[/youtube]
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#12
Имал съм доста безсънни нощи в подножието на Триглавския масив и именно там такива моабети сме удряли с един стар познат (..хижар) и толкова алкохол се е изспивало, че като се замисля, какво ли не ни се е привиждало.. поне на мен де. За другите не гарантирам..

Та той имаше един лаф "Бирата е за пикльовци, ракията е за алкохолици а виното е за истинските пиячи" ..та т'ва за протокола де.

Ако някой е ходил по тия места, сто процентово ще се сети за кой хижар говоря. Ех спомени, спомени.. забравиха ме балканите мене..
Reply

#13
Хахахах чудесни мъдрости се изказват тук Big Grin Кире, за бирата мезе не ползвам, защото хората казват, че от мезето се пълнеело, а аз неща да качвам повече от 110 оки.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#14
Martin Petrovich Wrote:Имал съм доста безсънни нощи в подножието на Триглавския масив и именно там такива моабети сме удряли с един стар познат (..хижар) и толкова алкохол се е изспивало, че като се замисля, какво ли не ни се е привиждало.. поне на мен де. За другите не гарантирам..

Та той имаше един лаф "Бирата е за пикльовци, ракията е за алкохолици а виното е за истинските пиячи" ..та т'ва за протокола де.

Ако някой е ходил по тия места, сто процентово ще се сети за кой хижар говоря. Ех спомени, спомени.. забравиха ме балканите мене..

Разбира се, че се сещам. Но за съжаление вече няма да е същото на въпросната хижа - Николай Мазалатския почина началото на май... Cry Cry

В момента хижата се стопанисва от семейство от Севлиево.
Reply

#15
Починал.. Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Ай това не го знаех :x . Отишъл си е един голям Българин :x , който завинаги ще остане в моята памет и никога не ще бъде забравен.

Да му прости дядо Божи всичките грехове и лека му пръст. Cry Cry Cry
Reply

#16
Много жалко наистина за човека, явно е бил от Наш"те, както се казва. Мир на праха му.

Тошеееее ето го моят сервиз за ремонт на ламбда сонди, ако нещо не можеш да се справиш свиркай да помагаме :lol: :lol: :lol:



   
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#17
Еййййй такава висша акробатика с бира не моа да правя....Бая ЛамБда сонди ша опрайш с тия инструменти Big Grin :mrgreen: А иначе сутринта нарамих лаптопа и с VAG-COM и Vol_FCR изтрих грешката и колата живна, стана като нова. Само от време на време се включваше ламБата за ABS-a ама изгасваше когато си иска. Едва ли е от новите кабели!?! А ДАЛИ Е ОТ БИРАТА? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#18
Тоше, днес ми угасна таблото на Вовето... Едвам се прибрах... След кратък размисъл взех мерки - отворих шуменско премиум... Вече го привършвам и се надявам утре Вовето да се е излекувало...
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#19
EEEE Wrote:Тоше, днес ми угасна таблото на Вовето... Едвам се прибрах... След кратък размисъл взех мерки - отворих шуменско премиум... Вече го привършвам и се надявам утре Вовето да се е излекувало...

Аз пък от няколко дни пия Бекс. Много добре ми действа.
Reply

#20
Дали да не пробвам, може пък да помогне...
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)