The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли някой, с кола на газ, която не му трябва, сега?

#21
npackoBko Wrote:Рости, стига ни държа в напрежение целия клуб, ами кажи кво стана с колата?
Щото работата е спешна и да помагаме.....
Благодаря за загрижеността!
На 16-ти пътувам за Бургас. Ще видим, до къде ще стигнат преговорите със Сашо, и, тогава, пак ще го мъдрим, тук! Обещах да Ви уведомя!
Може да стане, там бартер...
Reply

#22
miro343 Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND]то хубаво ......ама !!!ЩО Ще чини Той зимъска,,,,сняг и лед като запръска :roll: :?:

Ще си сложи зимната каска. Tongue
Reply

#23
За момента, ситуацията е патова! На изчакване!...
Благодаря на Вальо, който, дори се предложи за шофьор, за да ми помогне!
Reply

#24
Rostislav Wrote:Благодаря на Вальо, който, дори се предложи за шофьор, за да ми помогне!
Кой Вальо ?
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#25
Quote:Re: Среща София - 30.09.2012г.

Мнениеот Kangalov » Сря Сеп 19, 2012 6:57 pm
Ако Рости не си е намерил подходящият автомобил за придвижване,мага да го придвижа за срещата. :mrgreen:
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#26
Stanchoni Wrote:Рости,тя твоята че не е лесна с тоя 3 литров "матор" и табун от над 200 диви мустанга под капака за изхранване - не е лесна ама питаш ли ги хорицата как се справят с тия 800 а? И то изкарани от мотор 0,8л. Confusedhock: . Е те това вече няма изхранване и това сигурно е причината за продажба,макар че из обявите видях и такива с газова уредба :| .Тия пичове са постигнали перфектния тунинг( съотношението к.с към литър мощност на мотора е 1000 към 1 , разни там бугатита и некви шведски проби за най - бръз автомобил пасти да ядат),а с тия габарити на колата това е перфектния градски рейсър, паркирането го оставям без коментар 8-).

П.П. А да, забравих за цената - е те няма такава цена за такава кола! :mrgreen:
Ей това вярно щети свърши работа,повярвай ми.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)