The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO - песничка

Ммммм.
Аз съм пассс!

Нещо ...., може още да се пипне.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

Ммммм.
Аз съм пассс!

Нещо ...., може още да се пипне.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

unicata Wrote:...само малко динамика да се добави Confusedupz:


Дам иначе е много яко :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

unicata Wrote:...само малко динамика да се добави Confusedupz:


Дам иначе е много яко :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

всъщност ако изкате може да ме насочите и вие малко какво да тъся като например ми посочите песни от кои да взема нещо което ви харесва и ако мога ще го добавя.
Reply

всъщност ако изкате може да ме насочите и вие малко какво да тъся като например ми посочите песни от кои да взема нещо което ви харесва и ако мога ще го добавя.
Reply

аз тук няма да се намесвам мног много щото ще ме линчувате :wink:
текстами харесва, а за музика предполагам знаете какво ще предложа Confusedupz: Confusedupz: жица брат миии.
по ми допада за волво мамчето като звучене по алтернативна е но пак казвам каквото спретнете. купон да става Big Grin \Big Grin/ :cheers:

пп: музичката е яка. напомня ми за студенството, огъня, бирите, одеалата.... :rock:
евала славчо, браво!! :cheers: :thumbright: Confusedalute:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

аз тук няма да се намесвам мног много щото ще ме линчувате :wink:
текстами харесва, а за музика предполагам знаете какво ще предложа Confusedupz: Confusedupz: жица брат миии.
по ми допада за волво мамчето като звучене по алтернативна е но пак казвам каквото спретнете. купон да става Big Grin \Big Grin/ :cheers:

пп: музичката е яка. напомня ми за студенството, огъня, бирите, одеалата.... :rock:
евала славчо, браво!! :cheers: :thumbright: Confusedalute:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

Pavko Wrote:.....(тук е момента да се появи колегата-клубар, който има звукозаписно студио).......

С риск малко да се поизложа, понеже не знам дали все пак няма наистина такъв клубар, смело мога да твърдя, че поне в тази насока мога да помогна Smile. Относно другата, след предишния пост в тази тема, почти не съм се прибирал, пък камо ли да се засека със сестра ми, за да и обясня надъъъълго и нашироко идеята и т.н. :oops: Това със студиото обаче мога да и го обясня по телефона, за какво иде реч, какво би струвало, и т.н., и т.н. Smile

П.П.: Допада ми песничката, но и аз лично мисля, че няма да е зле да е малко по-жива, по-жица Smile
Reply

Pavko Wrote:.....(тук е момента да се появи колегата-клубар, който има звукозаписно студио).......

С риск малко да се поизложа, понеже не знам дали все пак няма наистина такъв клубар, смело мога да твърдя, че поне в тази насока мога да помогна Smile. Относно другата, след предишния пост в тази тема, почти не съм се прибирал, пък камо ли да се засека със сестра ми, за да и обясня надъъъълго и нашироко идеята и т.н. :oops: Това със студиото обаче мога да и го обясня по телефона, за какво иде реч, какво би струвало, и т.н., и т.н. Smile

П.П.: Допада ми песничката, но и аз лично мисля, че няма да е зле да е малко по-жива, по-жица Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)