The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO - песничка

Willie Wrote:
rokoko Wrote:....Ха сега някой да се напъне малко и да направи една сборна компилация от текстовете, като се включат и ценните мисли на unicata ....
Да изберем окончателен текст и да запяваме :tongue9: :tongue9: :tongue9: :-({|= :o
Като уважаващ себес си даскал, пак аз! Може ли?
Ценните мисли на unicata в синьо, но с леки корекции, за да върви римата!

*ЗАГЛАВИЕ*????

Всеки знае от дете,
че голям ще порасте.
И ще кара той кола
със наклонена черта.

Туй е палава кола,
става даже за жена,
а и задните седалки
най-удобни са за свалки!


Пр:
Знаеме каква е тя,
Волво - МОЯТА КОЛА!


Силна, сигурна и здрава-
умните я заслужават!
Сядаш в нея и летиш,
километрите въртиш.

Караш, бясно откачено
и не ти е притеснено.
Знай със сигурност това -
жив и здрав ще стигнеш у дома.


Влюбиш ли се в нея знай,
ще остане с теб докрай.
Няма да те подведе,
нито да те предаде.
С нея си добър и мил,
брей, какъв автомобил!

Хващаш в ръце волана
и летиш по аутобана,

без умора и досада,
карането е наслада.

В клуба ни ела и ти,
към нас се присъедини,
за да разбереш коя е тя -
НАЙ-ЯКАТА КОЛА!!!

Колеги, дайте си мнението де! Да не стане така, че накрая да има - На мен не ми харесва така, а иначе....
:roll:

Това ли е?!? Защото сестра ми току-що като по поръчка дойде до мен, и вече има идеи Smile Smile Smile
Reply

Willie Wrote:
rokoko Wrote:....Ха сега някой да се напъне малко и да направи една сборна компилация от текстовете, като се включат и ценните мисли на unicata ....
Да изберем окончателен текст и да запяваме :tongue9: :tongue9: :tongue9: :-({|= :o
Като уважаващ себес си даскал, пак аз! Може ли?
Ценните мисли на unicata в синьо, но с леки корекции, за да върви римата!

*ЗАГЛАВИЕ*????

Всеки знае от дете,
че голям ще порасте.
И ще кара той кола
със наклонена черта.

Туй е палава кола,
става даже за жена,
а и задните седалки
най-удобни са за свалки!


Пр:
Знаеме каква е тя,
Волво - МОЯТА КОЛА!


Силна, сигурна и здрава-
умните я заслужават!
Сядаш в нея и летиш,
километрите въртиш.

Караш, бясно откачено
и не ти е притеснено.
Знай със сигурност това -
жив и здрав ще стигнеш у дома.


Влюбиш ли се в нея знай,
ще остане с теб докрай.
Няма да те подведе,
нито да те предаде.
С нея си добър и мил,
брей, какъв автомобил!

Хващаш в ръце волана
и летиш по аутобана,

без умора и досада,
карането е наслада.

В клуба ни ела и ти,
към нас се присъедини,
за да разбереш коя е тя -
НАЙ-ЯКАТА КОЛА!!!

Колеги, дайте си мнението де! Да не стане така, че накрая да има - На мен не ми харесва така, а иначе....
:roll:

Това ли е?!? Защото сестра ми току-що като по поръчка дойде до мен, и вече има идеи Smile Smile Smile
Reply

А ето и професионалиста какво надраска като за припев за 5 мин Smile:

Пр:

ВОЛВО - истината една,
от нея няма по-добра!
ВОЛВО, сила, здравина,
най-безспорната КОЛА!!!

Как ви се струва?
Reply

А ето и професионалиста какво надраска като за припев за 5 мин Smile:

Пр:

ВОЛВО - истината една,
от нея няма по-добра!
ВОЛВО, сила, здравина,
най-безспорната КОЛА!!!

Как ви се струва?
Reply

Willie Wrote:
Абоната Wrote:А ето и професионалиста какво надраска като за припев за 5 мин Smile:

Пр:

ВОЛВО - истината една,
от нея няма по-добра!
ВОЛВО, сила, здравина,
най-безспорната КОЛА!!!

Как ви се струва?

Да този е текста. ДАВАЙТЕ!!! Big Grin
Както текста, така и музиката може да се развивиат в положителна насока и не само от един автор, така, че чакаме и вашето предложение. Smile
Припева е много свеж. Но аз като редактор да питам, дали няма да звучи по-добре "ВОЛВО - истина една", а не "истинаТА"? Но професионалиста има последната дума :lol:
Ще си позволя и аз да се "вметна" с едно мнение, незнам колко ще е компетентно, но в реда на мисли, би трябвало за да е мелодично броя на сричките и ударенията да са еднакви. И тъй като много ми хареса припева на Абоната си позволих лека редакция:

ВОЛВО - истина една,
друга няма по-добра!
ВОЛВО, сила, здравина,
най-безспорната КОЛА!!!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

Willie Wrote:
Абоната Wrote:А ето и професионалиста какво надраска като за припев за 5 мин Smile:

Пр:

ВОЛВО - истината една,
от нея няма по-добра!
ВОЛВО, сила, здравина,
най-безспорната КОЛА!!!

Как ви се струва?

Да този е текста. ДАВАЙТЕ!!! Big Grin
Както текста, така и музиката може да се развивиат в положителна насока и не само от един автор, така, че чакаме и вашето предложение. Smile
Припева е много свеж. Но аз като редактор да питам, дали няма да звучи по-добре "ВОЛВО - истина една", а не "истинаТА"? Но професионалиста има последната дума :lol:
Ще си позволя и аз да се "вметна" с едно мнение, незнам колко ще е компетентно, но в реда на мисли, би трябвало за да е мелодично броя на сричките и ударенията да са еднакви. И тъй като много ми хареса припева на Абоната си позволих лека редакция:

ВОЛВО - истина една,
друга няма по-добра!
ВОЛВО, сила, здравина,
най-безспорната КОЛА!!!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

zapisax си тази песни4ка на диск и си иа слу6ам в колата и се кефя яко :lol: трибжа наситна да си направим химн, аз скоро намерих този форум за което сам много щаслив ще се запознаем на следващото сабиране на клуба надиавам се :lol: :lol:
Reply

zapisax си тази песни4ка на диск и си иа слу6ам в колата и се кефя яко :lol: трибжа наситна да си направим химн, аз скоро намерих този форум за което сам много щаслив ще се запознаем на следващото сабиране на клуба надиавам се :lol: :lol:
Reply

Привет! Wink Не исках да засегна никой, казвайки професионалист, просто исках да направя гъдел на сестра ми, дано не съм засегнал някой. А иначе исках да цитирам една фраза на Рококо, обаче ми се стори доста триене, та просто ще си го напиша Smile. Става въпрос за фразата, в която споменава броя на сричките и т.н. - точно за това и сестра ми снощи говореше, даже пишеше и някакви чертички (нещо, ч/з което си следи броя на сричките, и съм я виждал да го прави много пъти).......... и ми изчезна музата, нервират ме в момента Sad По-късно или утре пак ще се вкл.
Reply

Привет! Wink Не исках да засегна никой, казвайки професионалист, просто исках да направя гъдел на сестра ми, дано не съм засегнал някой. А иначе исках да цитирам една фраза на Рококо, обаче ми се стори доста триене, та просто ще си го напиша Smile. Става въпрос за фразата, в която споменава броя на сричките и т.н. - точно за това и сестра ми снощи говореше, даже пишеше и някакви чертички (нещо, ч/з което си следи броя на сричките, и съм я виждал да го прави много пъти).......... и ми изчезна музата, нервират ме в момента Sad По-късно или утре пак ще се вкл.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)