The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo v40 2.0 turbo 160 кончета не пали!идеи?

#31
Не не не е прескочила....Аз белезите ги виждам и гледах и не само аз...Не беше прескочила със сигурност...А и за зацепването на ново не са необходими пети за валове? тука филма е все едно ,че е отваряна главата и след това като е събрана не е палела ама се е направил на луд човека...Нз и аз...Знам само ,че в сервиза не го беше споменал ,а негови комшии казаха ,че се мъчили да я палят с тикане...И пак ще речете прескачане...Не беше прескочила ...това със сигурност...А и с един зън и дори 5 атмосфери пак ще си работи според мен...И казвам защо...Както знаете на нашите волва ролките им са раздвижени и позволяват регулиране +-7.5 градуса...Аз съм използвал това нещо и много отдавна преместих изпускателя...точно така ми показва 5-6 атмосфери компресия и на мен...Ама колата си ми работи повече от добре,с по-нисък разход и върви по-добре във високите обороти...Малко по зле е в ниските ама като карам на 1 бар не го усещам Wink Весело посрещане на всички и много приятни километри с Волвата!
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)