The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чисто съм си без чейнджър!... (HU-803 - CD ERROR )

#11
я пак за по простите като мен. Тая джаджа заменя ли фабричното сд или го допълва? Къде се ръчка тва usb - sd и тн? Като се сложи такова значи ли, че повече няма да ползваш аудио дискове?
каква е разликата между GROMAUDIO-USB-IPOD-AUX-Cd text и YATOUR-USB-SD-AUX освен 100лв?
Reply

#12
Това допълва оригиналното CD.явявасе като чейнджер само, че флашка.
А разликата между двете е, че по-скъпото (GROMAUDIO-USB-IPOD-AUX-Cd text) управлява и Ipod и исписва имената на папките и песните.
Разбира се и 100те лв. Smile
Reply

#13
gadnia_metal Wrote:я пак за по простите като мен. Тая джаджа заменя ли фабричното сд или го допълва? Къде се ръчка тва usb - sd и тн? Като се сложи такова значи ли, че повече няма да ползваш аудио дискове?
каква е разликата между GROMAUDIO-USB-IPOD-AUX-Cd text и YATOUR-USB-SD-AUX освен 100лв?
Допълва го, ръгаш го отзад в дупката и вече записваш музиката на посочените носители, а хубавото е,че вече ти чете и МР3-ки а възпроизвеждането си остава от оригиналното СД. По-скъпото не си го купуваш, щото 100 кинта са мин 5 каси бира, пък ако са ти много 5 свиркай, ще дойдем да помогнем :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#14
In Flames Wrote:Погледнах им каталога и за жалост HU 803 не присъства..Само 801 и 850...
Би трябвало да става, тук предлагат такъв и е описано че става.

gadnia_metal Wrote:Тая джаджа заменя ли фабричното сд или го допълва? Къде се ръчка тва usb - sd и тн? Като се сложи такова значи ли, че повече няма да ползваш аудио дискове?
Тая джаджа е MP3 чейнджър с големината на цигарена кутийка и се включва към HU-то и се управлява като външен CD чейнджър. usb - sd и тн се ръчкат в джаджата. Можеш да си ползваш паралелно и нея, и всички останали възможности на фабричната уредба.
Reply

#15
Cavalera Wrote:тук предлагат такъв и е описано че става.

Тези сайтове от сорта на алибаба и алиекспрес по добре не ги гледайте за достоверни технически данни.
Там често пишат безподобни глупости само и само да хванат клиенти.
Ятор-а си има сайт -> http://www.yatourcarkits.com/ytm06volhu-...p-159.html Там е описано всичко.

Алиекспрес е малко по културната страна на алибаба, и е направено доста добре. китаеца не може да си вземе парите докато ти не кажеш, че си доволен, но си има разправии с митници скъп транспорт и т.н. От как няколко десетки китаеца увиснаха по въжетата заради измами в ebay нещата малко се понаредиха, но пак опитват. Предимно с понапудрени характеристики на разни неща. Като го получиш се оказва, че това не може, онова може ама трябва още $$$ да платиш за да стане...
Reply

#16
Въпроса беше по-скоро дали става, а не от къде да се купи.
При тая цена в България и като сложиш мито и ддс е ясно,че е безмислено да се поръчва отвън.
Това беше първия сайт който ми попадна с по-пълно описание на Ятур-а.
Reply

#17
Cavalera Wrote:Въпроса беше по-скоро дали става, а не от къде да се купи.
При тая цена в България и като сложиш мито и ддс е ясно,че е безмислено да се поръчва отвън.
Това беше първия сайт който ми попадна с по-пълно описание на Ятур-а.

Здравей, погелднах и наистина там го дават същия медел, че става и за 803.. Единствено в БГ сайта явно са го пропуснали а всъщност е съвместим.. Много ми помогна с информацията Cavalera, Благодаря!

П.П. Някой поръчвал ли е от този сайт от бг? Чудя се дали да поръчвам направо.... Мнения?

Поздрави на всички!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#18
Както казах два пъти съм поръчвал от БГ сайта мисля че и телефона на човека мога да намеря. Идва за един ден и има един лист с подробно бг описание, кое къде и как се свързва. Смея да твърдя, че търговеца е свестен. Дава и една година гаранция. :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#19
bg_tiger1978 Wrote:Както казах два пъти съм поръчвал от БГ сайта мисля че и телефона на човека мога да намеря. Идва за един ден и има един лист с подробно бг описание, кое къде и как се свързва. Смея да твърдя, че търговеца е свестен. Дава и една година гаранция. :mrgreen:


Благодаря, това ме интересуваше ! Щом е тестван. Ами май други ден поръчвам значи, че днес е Събота.. И да видим, дано да е ок за 803... Ако не, връщам им го :mrgreen:
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#20
Здравейте колеги. Нещо ми грабна окото тази тема. Какво стана с Ятурчето In Flames, работи ли нормално? И къде го монтира, така че хем да е удобно хем да се вписва добре в дизайна на таблото?
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)