This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Задни стопове за ХС90
Търся да си закупя заден десен стоп за Волво ХС90, модел 2006г., най-новия фейслифт-ако някой разполага с такива моля да ми пише тук или на лични.Благодаря Ви!!!
Цитирай
Thanks given by:
mirko72 написа:Търся да си закупя заден десен стоп за Волво ХС90, модел 2006г., най-новия фейслифт-ако някой разполага с такива моля да ми пише тук или на лични.Благодаря Ви!!!
Качи снимка кой точно стоп ти трябва, защото "най-новият" фейслифт е с LED стопове, а 2006 год. е още с първа фаза стопове, но излиза с 185 к.с. D5. От 2007 год. излиза така нареченият FL, с по-новите стопове (мигачът и задната са на една линия и са квадратни) и след 2012 год. слагат LED стоп и габарит ... та уточни кой точно ти трябва Wink
BG VOLVO Member #00409
Цитирай
Thanks given by:
Dodo 155 написа:
mirko72 написа:Търся да си закупя заден десен стоп за Волво ХС90, модел 2006г., най-новия фейслифт-ако някой разполага с такива моля да ми пише тук или на лични.Благодаря Ви!!!
Качи снимка кой точно стоп ти трябва, защото "най-новият" фейслифт е с LED стопове, а 2006 год. е още с първа фаза стопове, но излиза с 185 к.с. D5. От 2007 год. излиза така нареченият FL, с по-новите стопове (мигачът и задната са на една линия и са квадратни) и след 2012 год. слагат LED стоп и габарит ... та уточни кой точно ти трябва Wink
Точно този ми трябва,където мигачът и задната са на една линия и са квадратни,дори мога да поясня,че са и бели на цвят-не знам как се води,но не е от онези където са две кръгчета отзад,затова казах,че е новия фейслифт като поясних,че все пак е 2006г. първа регистрация / в края на ноември /,но модел за 2007г. Та така-трябва ми от този както ти го нарече FL стоп,десен,с мигач и задна на една линия,квадратни и бели на цвят.
Цитирай
Thanks given by:
може ли на модел 2003 г. да се заменят стоповете с такива от по-новия фейс лифт, 2007/2008? На външен вид ми изглеждат че габаритните им размери са еднакви. Някой дали е правил подобна замяна?
Цитирай
Thanks given by:
Може, но трябва да се смени всичко, до горе, а не само стоповете.
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Цитирай
Thanks given by:
marinrm написа:може ли на модел 2003 г. да се заменят стоповете с такива от по-новия фейс лифт, 2007/2008? На външен вид ми изглеждат че габаритните им размери са еднакви. Някой дали е правил подобна замяна?
Може, а страрите аз ще ги купя.Пиши ми ЛС ако имаш интерес.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)