The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на В40 - конкретни въпроси

#11
troy57 Wrote:Smile Ако 7л е висок разход то се надявам от 1.8 до 2.0т да правят 5на сто.Преди бях няписал във темата за разход че има разход 8.33 но не съм погледнал добре касовите бележки.Иначе да обърне внимание на ролката на алтернатора че май и това е вид слабо място.Колата е за спокойно каране ако мисли нещо повече багаж на някое изкачване доста ще ... Smile

7 ама в Чехия, я ела тук да видиш какво е качествен бензин и разхода ти скача с поне 2 литра.
А между другото ако не я гоня мойта пада на дълго на около 6.
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#12
Благодаря за отговорите! Ето това е колата: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/c400681">http://www.cars.bg/c400681</a><!-- m --> - Аз я видях наживо, (имам слабост към белия цвят) и после я намерих в нет-а.
Не знам за перките, но тая е със само една и дифузьора е само за една перка! Не сработва като работи климатика. Разхода не ме вълнува много, щото сегашната ми гори 13.5 градско та се ще е по-добре - па и за жената тая... да ме вози и да се радва.
Вероятно ще се откажа заради водата и алуминиевия блок, както и заради данъка - както казвате по-добре да е по-голям мотора!
Не че нямаше да сменя ангренажа и помпата, ама нещо и на продавача не вярвам. Намерих я същата кола за 400 лева по-малко с друг телефон за връзка и тоя ми каза че е от 10 дни в БГ, а снимките в другия сайт бяха с дата от преди месец и половина...
Или ще си караме с тая кола дето си я имаме или ще търсим нещо до 100 коня.
Reply

#13
С търсенето до 100 коня добрите ни управници ти готвят изненада измислена с гъзовете им както винаги. Намалението на данъка за коли с катализатор до 74 KW отпада. Намаление ще има само за коли по стандарт Евро4 и нагоре до 74kw (то май такива няма при нормалните марки).
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)