The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АРХИВ: Групата на Шаро

#11
JMI Wrote:
pliva Wrote:
JMI Wrote:Един вид само члениве на клуба ползват отстъпки. Крайно време беше това да се случи и така е правилно. Искаш отстъпки от МП когато пазаруваш, ставаш клубар. Wink
Не,JMI,мисля че си остават и отстъпките към корпоративните клиенти,притежаващи автомобили от предлаганите от МП марки - VOLVO,JAGUAR,FORD и ROVER.Спират с отстъпките към автосервизи и магазини за резервни части.

Корпоративните клиенти така или иначе не ни засягат. Те не могат да са членове на ВКБ. Нас или мен лично, единствено ме интересува клуба да се множи, нараства и става по- силен.

Така и така сте я захванали тази, да допиша малко и аз.

Моето мнение е, че както във всяка търговска фирма така и в МП има отстъпки. И няма как те да изчезнат. Това удря директно върху имиджа на фирмата.
Но всичко много зависи от оборота на купувача. Най вероятно МП за започнали да режат най-слабооборотните си клиенти, което си е нормално. И на мен някой да ми купува малки количества от изделие годишно, или еднократно - ми не виждам на каква отстъпка би могло да се надява. Wink

Пример от ежедневието ми:
Правим развой за някакво си там електронно устройство. Правим схемата, платката и идва момента с насищането и оживяването. Отваряме BOM-a(Bill Of Materials) купуваме частите и всичко излиза например 145$ за платка. Ми ок. Възложителя иска да му произвеждаме по 3000бр. месечно. Отваряме на ново BOM-а и започваме да запитваме и пазаруваме. И хоп, частите излизат 63$ за платка.

Та такива ти ми работи с отстъпките. Wink

#12
GT1 Wrote:Тише,
ти някакво - разследване ли ми правиш, батковото?
Или търсиш начин да ми наложите БАН?
:roll:
А какво ще кажеш за обидите към мен днес и вчера от твоя колега Dodo 155?
Него кой ще го санкционира за това?
А неговия спам по моите теми?
А твоите закани на лична за адвокатска намеса?
Confusedhock:
За сетен път съм шокиран от проявата ви на злоба и нетърпимост!!!

Idea
Пуснах си пост в темата за модератори, ИЗТРИХТЕ ГО.
Обединих две теми за да си кажа мнението - ИЗТРИХТЕ Я. Че ме и нахокахте.
Пуснах инфо какво става в Мото Пфое!
Изкарахте ме лъжец и интригант!
:evil:

Аре баста!
Ако искате да е е*авате и заяждате с мен, няма проблем!
Още утре ще ви "похваля" в моя сайт!
За нула време ще ви нахраня.
Така и така не съм писал 8 месеца вече.
Пазя мораториум, за да върви клуба ви.
Ама не!
Вие едно си знаете, едно си баете!
Стига вече келешлъци и демонстрация на модераторски произвол.

:!:
Всеки потребител на форума има право на мнение!
Ако то не нарушава Правилата на писане, какъв е проблема?!
Аа, да!
Проблемът е,че трябва да си изсмучете от пръстите някакво провинение за да му праснете един БАН, нали?

Idea
Ако друг беше писал тук за сегашната политика на МП, щяхте ли да го дигнете на балон, да го унижавате публично, да му се подигравате, че и БАН да му сложите :?: :?: :?:

Така че вашата модераторска тенденциозност е повече от видна.
Жалко, че дадох вота си за вас 4-римата модератори - ти, Додо, Калин и Вильо.
:evil:
Явно сбъркал съм!
След махането на kire виждам, че НИЩО не се е променило тук!
За жалост!
:|

Хайде със здраве и правете каквото си искате!

А дано! Господ ни чу молитвите!
Няма да ми липсваш, но не се и радвам, че няма повече да ни занимаваш с твоите глупости, безразличен си ми, защото не пречиш на никой ... радвам се, че отново хората във Форума и Клуба ще насочат усилията си за хубави неща, а не както днес цял ден да ти разделяме мненията, да ти трием глупостите, защото ако не си разбрал, пак ще ти го кажа - правя ти услуга, за да не те гледат и новите хора как се излагаш! Confusedhock:

pliva Wrote:Не,JMI,мисля че си остават и отстъпките към корпоративните клиенти,притежаващи автомобили от предлаганите от МП марки - VOLVO,JAGUAR,FORD и ROVER.Спират с отстъпките към автосервизи и магазини за резервни части.
Затова ли пусна темата днес, Жоро? Спрели са ти отстъпките и се чудиш как да запалиш някакъв конфликт?
Не исках аз да го напиша, за да не получа поредното безпочвено обвинение :lol: :lol: :lol:
btw ... Кире е направил много хубави неща за клуба и това, че ме сравняваш с него го приемам като комплимент! Smile
BG VOLVO Member #00409

#13
GT1 Wrote:Тише,
ти някакво - разследване ли ми правиш, батковото?
Или търсиш начин да ми наложите БАН?
:roll:
А какво ще кажеш за обидите към мен днес и вчера от твоя колега Dodo 155?
Него кой ще го санкционира за това?
А неговия спам по моите теми?
А твоите закани на лична за адвокатска намеса?
Confusedhock:
За сетен път съм шокиран от проявата ви на злоба и нетърпимост!!!

Idea
Пуснах си пост в темата за модератори, ИЗТРИХТЕ ГО.
Обединих две теми за да си кажа мнението - ИЗТРИХТЕ Я. Че ме и нахокахте.
Пуснах инфо какво става в Мото Пфое!
Изкарахте ме лъжец и интригант!
:evil:

Аре баста!
Ако искате да е е*авате и заяждате с мен, няма проблем!
Още утре ще ви "похваля" в моя сайт!
За нула време ще ви нахраня.
Така и така не съм писал 8 месеца вече.
Пазя мораториум, за да върви клуба ви.
Ама не!
Вие едно си знаете, едно си баете!
Стига вече келешлъци и демонстрация на модераторски произвол.

:!:
Всеки потребител на форума има право на мнение!
Ако то не нарушава Правилата на писане, какъв е проблема?!
Аа, да!
Проблемът е,че трябва да си изсмучете от пръстите някакво провинение за да му праснете един БАН, нали?

Idea
Ако друг беше писал тук за сегашната политика на МП, щяхте ли да го дигнете на балон, да го унижавате публично, да му се подигравате, че и БАН да му сложите :?: :?: :?:

Така че вашата модераторска тенденциозност е повече от видна.
Жалко, че дадох вота си за вас 4-римата модератори - ти, Додо, Калин и Вильо.
:evil:
Явно сбъркал съм!
След махането на kire виждам, че НИЩО не се е променило тук!
За жалост!
:|

Хайде със здраве и правете каквото си искате!


Като, че ли помолих нещо за политиканстването... Wink

Айде вместо да създадеш поредната интрига, за това колко те репресираме с което наистина да намериш работа на Адвокати, създавайки поредното жълто произведение нямащо почти нищо общо с реалността, но пък с реални хора, бих искал да те помоля все пак да отговориш на конкретно зададените въпроси? И накрая ако и напишеш отговор и на следния въпрос: Ти в твоя форум ще търпиш ли някой да пуска по няколко теми с едно и също съдържание и като му отговорят да продължава да пита същото?

Съвсем официално те моля прекрати тези циркове!

#14
Няма да пускам нова тема, защото ще я изтриете.
Затова ще постна тук.
Нищо, че пак ще го изтриете!
Idea

За да освежа малко паметта ви и да опресня това, което твърде бързо сте забравили, мили модератори,
ще постна тук едно мнение на сегашния ви председател Yankov.
Интересно срещу какво негодуваше той преди 15 месеца, когато още не беше и член на клуба?
Arrow

Yankov Wrote:
raceteam Wrote:...Позволявам си да сложа един цитат от правилата във форум-а

IV. ПРИЛАГАНЕ НА ПРАВИЛАТА
...
1. Администраторите и Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време, като не са длъжни да дават обяснение за своите действия.
...
Даже в правилата е записано, че не е длъжно да се дават обяснение за действията на модераторите и т.н., но както виждаш се прави при зададен въпрос. Това комунизъм ли е?
До преди 30-тина минути бях сигурен, че в този форум я няма "българщината", която съсипва всичко създадено с желание и мотивация.
Тоест - да ми се цитират точки от правила, в които ясно ми се сочи с пръст, че аз нямам никакви права върху мненията си...и че с тях може да се случва каквото и да било, без да ми се дава никакво обяснение за това. Демек - крия си се в дупчицата, седя си, чета си и си мълча. Как не...!
Е, колеги управители, председатели, началници, шефове, генерални директори - много исках да стана член на клуба, да давам от времето си за интересни каузи, имам много идеи, които исках да споделя в клуба. Идеи, които ще ни направят голям екип. Нещото, за което бих дал почти всичко за да се реализира, и да си остане реализирано - да има в тая държава един сплотен екип с общи интереси.
Е, вече не искам. Не искам, защото прочетох всичко това.
Явно е имало такъв екип, но явно вече го няма. Поне това се вижда от всичко изписано дотук.
И тук вече си проличава "качеството" на началниците.
Казвате и ми цитирате, че всеки си има избор. Също така споделяте с нас мнението си, че на който не му изнася- да се изнася...
Е, добре...нали трябва да започне да "изнася".
Аз съм избрал вашия сайт, за да си направя регистрация, да споделя мнения, да чета мнения. И този мой избор не е защото няма къде другаде да се регистрирам, а заради приятелите, които имам тук.
Така че не знам дали е заради вашите правила, или заради подхода ви...или пък заради калпавото управление, но губите хората си. Хората, които строят този форум. Хората без които вие ще си се радвате един на друг.
@ Уважаеми модератори, надявам се, че мнението ми (а също и акаунта) по темата няма да бъде изтрито на базата на т.1, която си позволих да цитирам преди малко.
Поздрави на всички, и успех във всяка една кауза!
Учредител на Волво клуб България 2006
Клубна карта № 0009
----------------------------------------------
Учредител на Клуб Волво Приятели 2012
----------------------------------------------
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.magisto.com/video/Mw8WNghWECErRUdpYw">http://www.magisto.com/video/Mw8WNghWECErRUdpYw</a><!-- m -->

#15
Това май вече не е и забавно - хайде да останат само нещата по темата, а?
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#16
Добре де...
И как се зароди този така да го наречем скандал?

1. Терзиев пусна няколко теми с еднакво съдържание и мнение със съдържание като в темите.
2. Една от темите беше оставена, останалите изтрити. Мнението също.
3. Понеже темата засяга пряко взаимоотношенията между ВКБ и Мото Пфое, единственото разумно решение беше да попитаме Мото Пфое. Е питали сме ги и очакваме отговора от тях. За което сме уведомили автора на темата.
3.1 В отговор на заплахата пратена на в ЛС от Терзиев, че ще си развалим отношенията му отговорих, че не ме интересува, но ако побликува за мен измислени истории и клевети - ще го съдя. Какво толкова съм го уплашил незнам. Просто искам от него да не съчинява историйки използвайки ме за персонаж. Много ли е?
4. В темата в която беше изтрито дублираното мнение, то се появи отново, прераствайки в дискусия която всички виждате. Факта, че след като автора на темата е получил вече отговор и отново пита за него - явно цели нещо друго различно от въпроса, е нормално да доведе до намеса на модератор и поискване от останалите модератори да гласуват за наказание на лицето автор на повтарящите се теми.
5. Това което последва като отговор на простичко и нормално написани въпроси по-горе в темата всеки може да го прочете. И да си направи изводите.


Очакваме следващия епизод на сапунката.

#17
Tisho Wrote:Очакваме следващия епизод на сапунката.

Дано има достатъчно зрители ,
защото аз този сериал вече съм го гледал ,че и име съм му измислил 'Дързост и грозота", по едноименния "Из делниците на един луд"

Приятно гледане(четене)
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)