The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Купувам за XC70 2004 - част диференциал

#1
Здравейте колеги,

Счупи ми се диференциалът, който прецака и изхода към него от скоростната кутия (не съм сигурен как се казва, на снимката). Търсех и никъде не се намират части за скоростната кутия.
Някой с вече разглобена кутия, който продава чарколяците в нея?

Колата е XC70 2004 diesel автоматик 163 коня. Произведена 9.9.2003

   
   
   
Reply

#2
По скоро търся част от скоростната кутия, Админите ми смениха заглавието. Ако някои има развалена скоростна кутия, моля да ми пише.
Reply

#3
Поне някои да каже кои други модели имат същата скоростна кутия? 90 ките или С80

Моята кутия се води AW51/50 AWD,

Е...си униката се оказа тази кола, заради една запчатка ще трябва да изхварля цялата кола Sad
Reply

#4
roccobocco Wrote:Поне някои да каже кои други модели имат същата скоростна кутия? 90 ките или С80

Моята кутия се води AW51/50 AWD,

Е...си униката се оказа тази кола, заради една запчатка ще трябва да изхварля цялата кола Sad
Колега,защо не попиташ тук дали няма да могат да ти направят нови? <!-- m --><a class="postlink" href="http://module-bg.com/">http://module-bg.com/</a><!-- m -->
Reply

#5
Благодаря за препоръката, ще ги питам... проблема ми е, че колата остана в турция, там се счупи и я дадох на един сервиз там уш бяха обещали да я ремонтират, но сега ми викат, нито можем да намерит частта нито могат да я направят на фреза.(опитаха вече) колата е разфасована, а за фрезист му трябват всичките околни части за да ги пробва след изработката. А да я опаковат там на ново, да я извозя до България и пак да я отворя, колата отива на майка си и баща си...

Май нещата клонят към, да си купя цяла кутия и да извадя тази 4аст, че кутията си ми работеше перфектно но блокажа в раздатката ме прецака.

Между другото 2003-2004 година бензинките на ХС70 също ставали които са с 55-51SN AWD кутии, както и някои ХС90 и В70 4х4 които ги няма много много в БГ. Ако някои има от тези... да ми пише моля
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)