The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся да купя XC 90

#1
Здравейте колеги.От известно време се опитвам да си харесам бензиново XC 90,но в България поне последния месец не се предлага.Желанието ми е да е производство 2009 до 2011,бензин или газ,по-възможност да му е обръщано внимание и да не е карано от състезател.Ако някой се е чуди дали не е време да ъпгрейдва и да продаде старото,моля да пише.Покупката от България е за предпочитане.Защото има предложения в Германия но не ми са ясни процедурите и логистиката за там.Ще съм благодарен на всякакви предложения и коментари!Аз съм от Пловдив.Телефон за връзка 0899 979 388 Николай.Желая ви успешна седмица и добро настроение.
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#2
Здравей,

един колега тук продава един хубав V8, който със сигурност си струва да се погледне. Мисля че само годината му е малко по- стара от това което си посочил, но вярвам че може да си поговорите и да се разберете.

Ето я и темата:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=38969">viewtopic.php?f=48&t=38969</a><!-- l -->
Volvo For life!
Reply

#3
JMI Wrote:Здравей,

един колега тук продава един хубав V8, който със сигурност си струва да се погледне. Мисля че само годината му е малко по- стара от това което си посочил, но вярвам че може да си поговорите и да се разберете.

Ето я и темата:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=38969">viewtopic.php?f=48&t=38969</a><!-- l -->
+1
От това което съм чел във форума за конкретния автомобил и мненията на колеги, струва си човек да се замисли сериозно!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#4
Успях да си намеря успешно автомобила който търсех.Днес се върнах от Германия на собствен ход.Възхитен съм от возия и динамика.А за комфорт и умни решения нямам думи.Е, малко повече ми идва скрибуцането на централната конзола и щората отзад но с времето ще се боря с този дерт.Закарах я в сервиз да я погледнат и бяха очаровани от състоянието и.Нищо за смяна не намериха.Единственото което не работи е клаксона.Някой може ли да ми каже дали се е случвало и на други, и можете ли да ме ориентирате колко може да струва частта в МП?Да се търси ли 2ра употреба?Не ми е проблем да я купя ,но честно казано мога и без свирка.
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#5
cadillac Wrote:Успях да си намеря успешно автомобила който търсех.Днес се върнах от Германия на собствен ход.Възхитен съм от возия и динамика.А за комфорт и умни решения нямам думи.Е, малко повече ми идва скрибуцането на централната конзола и щората отзад но с времето ще се боря с този дерт.Закарах я в сервиз да я погледнат и бяха очаровани от състоянието и.Нищо за смяна не намериха.Единственото което не работи е клаксона.Някой може ли да ми каже дали се е случвало и на други, и можете ли да ме ориентирате колко може да струва частта в МП?Да се търси ли 2ра употреба?Не ми е проблем да я купя ,но честно казано мога и без свирка.
Честито и само хубави емоции с придобивката!За клаксона - подай ток директно на клаксона/може би са два/ да видиш дали не е изгорял.
Reply

#6
Аз ако знаех къде се намира клаксона....Някой може ли да даде идея къде да търся?Има ли достъп до него?
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)