The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОБЛЕМ ВОЛВО V70

#1
здравејте
Извинавајте за лошиот ми Булгарски.
Имам проблем со волво В70 не иска да врви как треба. двигатела е 2.4 бензин со 140 коња а врви како да има 70 коња.
Направих му проверка на ' MAF' И ' MAP' СЕнзорите, на фторио каталозатор , измерих компресија на цилиндрите, проверих дали е добре на точка со коленовио вал, смених филтер , проверих бобина и колата неиска да оде. Кара как да имам ремарке со тенк. промених и маслото во скоросната кутиа {aisin 50-55} mobil1??? остана оште ' re-map' да направам.Дали некој знае , има идеа какво е можно да е , или да ми предложи мајстор за волво којто ке мозе да ме оправе.
Голем поздрав до сичките
Игор-скопје
Reply

#2
Здравейте и добре дошли в форума на Волво Клуб България.

По въпроса - проверете налягането на бензиновата помпа и дроселовата клапа.
Какви грешки записва колата?
Reply

#3
Колега здравей,
Както каза Тишо, трябва да я закачиш на компютър да се видят грешките. Моето предположение е че имаш някъде скъсан маркуч и ще даде че ламбда сондата не е наред което означава именно че взема въздух отнякъде. Това е предположение, само размишлявам. Оборотите на празен ход игрят ли нагоре надолу, дори и малко? Колата когато е загряла ли прави проблема? Пишеш че си с bi-fuel, сега ли го сложи или така взе колата?
Компютърна диагностика е най-доброто за сега.
Поздрави
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#4
Като загрее има ли детонация в двигателя?Чуваш ли металическо чукане при рязко подаване на газта?
Reply

#5
Проблема, който описваш в режим на бензин ли е? Как се държи колата на газ - прави ли същите проблеми?
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)