The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
440 Turbo - ъпгрейд ?

#11
Сложи по -голям дросел,но трябва да качиш налягането на горивото /с клапан на излишното на горивото/.
Препоръка;снабди се с уреди,/манометри/ иначе неизвестно ста ще ти счупи мотора.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#12
Сложи по -голям дросел,но трябва да качиш налягането на горивото /с клапан на излишното на горивото/.
Препоръка;снабди се с уреди,/манометри/ иначе неизвестно ста ще ти счупи мотора.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#13
Какво значи с клапан на излишното гориво? Подозирам какво значи, но ще е по-добре да уточниш Ти! Имам уред за налягането на турбината, какъв още имаш предвид?
Reply

#14
Какво значи с клапан на излишното гориво? Подозирам какво значи, но ще е по-добре да уточниш Ти! Имам уред за налягането на турбината, какъв още имаш предвид?
Reply

#15
kokok0 Wrote:Какво значи с клапан на излишното гориво? Подозирам какво значи, но ще е по-добре да уточниш Ти! Имам уред за налягането на турбината, какъв още имаш предвид?

това значи-клапан за излишно гориво
460
Reply

#16
kokok0 Wrote:Какво значи с клапан на излишното гориво? Подозирам какво значи, но ще е по-добре да уточниш Ти! Имам уред за налягането на турбината, какъв още имаш предвид?

това значи-клапан за излишно гориво


Attached Files Thumbnail(s)
   
460
Reply

#17
Ясно ми е какво е регулатор на горивото, но как се влияе върху него беше въпроса?
Reply

#18
Ясно ми е какво е регулатор на горивото, но как се влияе върху него беше въпроса?
Reply

#19
kokok0 Wrote:Какво значи с клапан на излишното гориво? Подозирам какво значи, но ще е по-добре да уточниш Ти! Имам уред за налягането на турбината, какъв още имаш предвид?
С РЕГУЛИРУЕМ клапан се намаля излишното гориво което отива към резорвоара а то естествено влиза в цилиндъра.Повече гориво повече мощ.Има един уред казва се АИРМЕТЪР показва сместа дали е добра.Той е също е отполза и то голяма.Дросела /големия/пуска повече въздух, общо взето от това е.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#20
kokok0 Wrote:Какво значи с клапан на излишното гориво? Подозирам какво значи, но ще е по-добре да уточниш Ти! Имам уред за налягането на турбината, какъв още имаш предвид?
С РЕГУЛИРУЕМ клапан се намаля излишното гориво което отива към резорвоара а то естествено влиза в цилиндъра.Повече гориво повече мощ.Има един уред казва се АИРМЕТЪР показва сместа дали е добра.Той е също е отполза и то голяма.Дросела /големия/пуска повече въздух, общо взето от това е.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)