The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
шум в кормилната рейка

#11
...къде искаш да се срещнем?
Темата ли обърках или раздела. Smile
Пиши си в определения раздел. Тези които могат да ти помогнат за проблема, ще го вземат по присърце, ако го видят където му е мястото Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#12
...къде искаш да се срещнем?
Темата ли обърках или раздела. Smile
Пиши си в определения раздел. Тези които могат да ти помогнат за проблема, ще го вземат по присърце, ако го видят където му е мястото Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#13
Що се отнася до "раздела" - не знам. Сигурно аз съм объркал, защото не съм много в час с компютърните итории. Ако съм сгафил нещо, то е просто защото не ми е ясно още къде точно трябва да пиша. Все пак се радвам, че се отзовахте на въпроса ми. Благодаря!
Нови пазар - Русе не е далеч, но поради заетостта ми, скоро не е възможно да се срещнем.
А за точното място в точния раздел, ще се радвам, ако някой ми обясни как става. Така хем ще бъда коректен спрямо останалите, хем ще бъда по- полезен на себе си. Пък и ще науча нещо за форумите, че с интернета съм като индианец.
Все пак въпросът нормален ли е този лек шум или не, все още живо ме вълнува. колко ли струва ремонтът?
Притеснявам се за сигурността на семейството си - това в края на краищата е кормило....
Reply

#14
Що се отнася до "раздела" - не знам. Сигурно аз съм объркал, защото не съм много в час с компютърните итории. Ако съм сгафил нещо, то е просто защото не ми е ясно още къде точно трябва да пиша. Все пак се радвам, че се отзовахте на въпроса ми. Благодаря!
Нови пазар - Русе не е далеч, но поради заетостта ми, скоро не е възможно да се срещнем.
А за точното място в точния раздел, ще се радвам, ако някой ми обясни как става. Така хем ще бъда коректен спрямо останалите, хем ще бъда по- полезен на себе си. Пък и ще науча нещо за форумите, че с интернета съм като индианец.
Все пак въпросът нормален ли е този лек шум или не, все още живо ме вълнува. колко ли струва ремонтът?
Притеснявам се за сигурността на семейството си - това в края на краищата е кормило....
Reply

#15
Карай и не се притеснявай!Моето Волво е същото и като го купих преди две години имаше същия шум.Оттогава съм минал 60000 км,а шумът не се е увеличил.Предишната ми кола беше Мазда 626,а нейната помпа се чуваше по-силно в продължение на 4 години,но нямаше проблеми.
Reply

#16
Карай и не се притеснявай!Моето Волво е същото и като го купих преди две години имаше същия шум.Оттогава съм минал 60000 км,а шумът не се е увеличил.Предишната ми кола беше Мазда 626,а нейната помпа се чуваше по-силно в продължение на 4 години,но нямаше проблеми.
Reply

#17
Благодаря ти bars65 . Това вече е успокоение. Желая на всички, които се отзоваха весели и безаварийни дни! Smile Smile Smile
Reply

#18
Благодаря ти bars65 . Това вече е успокоение. Желая на всички, които се отзоваха весели и безаварийни дни! Smile Smile Smile
Reply

#19
Стъпка и музиката малко по силно и проблема се решава. :lol:
Споко може помпата да те изкара още много години.
Нали колата е Volvo
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#20
Стъпка и музиката малко по силно и проблема се решава. :lol:
Споко може помпата да те изкара още много години.
Нали колата е Volvo
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)