The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Футболна среща Варна

#31
Да играеш мач ,под звуците на РАМЩАЙН :!: и да няма нито едно нарушение ,ето на това му викам забавление!

аз лично за себеси преоткрих истината,че като минеш 40-ка ---------майката си трака !Но все пак съм се мобилизирал и след 2 седмици обещавам поне 3 гола :roll:
Reply

#32
Ako някой и в най-смелите си мечти си е представял , че да играеш пред такава публика , с такива достойни противници, под разливащия се Рамщайн, в компания на съмишленици, далеч от дразнители, на широк терен ще бъде едно неописуемо изживяване е познал.

Сега за мача.

При първото си не особено добре организирано в спортно -техническо естество мероприятие въобще, отбелязахме цели два гола , които на фона на онези 11 противникови, са тотален неопровержим и знаменателен успех за волвообществото от Варна. Мисля обаче , че победихме в едно друго направление - нашата публика - това е публиката -мечта за всеки отбор от Шампионската лига. Тя преживя и изстрада всяка една самоотвержена проява на своите любимци на терена - демек неориентираността, липсата на какъвто и да е въздух у повечето играчи на десетата минута, но и шеметната бавнина с която се развиваха атаките ни както и предимно сватбарското отношение на повечето от нас пред вратата на Форд. Тази публика скандира, ръкомаха, освирква,пя възторжени химни и подкрепяше неистово всяка борбена проява на отбора със средна възраст около 39,5 години дори нахлу на терена дегизирана като съдия и наду свирката - един момент който ще остане незабравим с факта , че всички играчи , не само на Форд а и на другите игрища спряха игра - такъв смях, смях.... Тъй че нашата публика направи всичко за да се чустваме като отбора , който засега има славата на най-подкрепения отбор, па макар и пропуснал да отбележи историческа победа. Но всичко с времето си.
А противниковия отбор изигра по удобен начин всички наши грешки, и тук е момента да ги поздравим с победата и да им пожелаем да е единствена оттук насетне.
Забавление за всички надявам се , искрено за нас и надявам се за колегите от Форд. В крайна сметка видя се че и те и ние сме сериозни хора с колективен дух и желание за забавление.
Нека поздравим и звездния отбор - Стъньо, които навъртя огромен метраж и бяга най-много от всички, дори и във всички посоки; Ицо, който когато имаше проблясъци на чувство за ориентация и скорост навързваше по трима- четирима противници и само , повтарям само защото останалите двама му се хвърляха в краката не успяваше да подаде навреме; Савата, който с нежните овали на аполоновското си тяло създаваше такива вихри около себе си, че оформяше въздушни ями, в които Фордовете глъхнеха като немска кола с повреден дебитомер; Кангала, комуто не липсваше смелост от положението на носител на жълтата фланелка да стряска съперника и да му създава асоциации за малоценност с техия едноцветен екип; Калин, който от девети клас не е пипвал топка и въпреки проблемите със смяната на посоката, успяваше да задържа топката в краката си и по този начин да увлича нападателите около себе си; колосалната резерва Здравко, който игра с проблемни коленни връзки, и въпреки че му вкараха гол маааалко преди да се хване и с втората ръка за напречната греда, успя с вида си да респектира в достатъчна степен атакуващите тълпи от побеснели противници; спартаклийския титан, наследника на Живко Господинов и човека който за малко не игра навремето срещу Манчестър Юнайтед на ст.Юрий Гагарин - Миро, който има татуировка на Черно море на дясното си рамо и с духа си ни вдъхна порция въображаема спортна виагра след влизането си в игра и накрая моя милост , който ако изключим няколко неволни падания на терена мисля , че заслужавам приза за най-грациозен във физическо отношение играч , като с техничните си пасове карах закъснелите гларуси да спират във въздуха над игрището и да залагат крупни суми помежду си за траекторията на движението на топката и крайната и дестинация.

Какво му трябва на човек - хляб и зрелища, ето затова нека зрелищата продължат и в бъдеще , за да бъдат интелектуалния хляб за изпосталялите ни напоследък душици.

Още веднъж - поздрави за победата на колегите от Форд и се радваме , че бяха част от забавлението тази вечер!!!
Reply

#33
Ти изпълваш със смисъл израза " Достойна загуба " Big Grin .
Поклон пред нашите герои!
А от " Форд" са гадняри, от къде на къде ще си позволяват да вкарват толкоз! Вкарай един, вкарай два-па почини малко, никой не те гони!
Според мен следващата среща трябва да е по бИлот (Пловдив здравей Big Grin ) или табла, за да се разгърне целия потенциал клуба!
Reply

#34
Може табла, шах и най-вече белот, но много алкохол поглъщат тези спортове...... :twisted:
Reply

#35
Браво колеги за това, че сте участвали в тази първа по рода си футболна среща. Добре, че Здравко е як, че да може да носи тези спокойно 11 "парцала"...... както и да е.....резултата е за заблуда на противника :wink: Big Grin
Чудя се дали на единствената тренировка преди мача стана ясно "от коя страна се рита топката?!?"
Пожелавам успех в реванша и бързо излекуване на евентуалната мускулна треска :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#36
Чудесен репортаж от страна страна на Мевдо. Загубата е тежка и ще мотивира играчите при
следващата среща за по сърцата игра. Тогава се надявам да не пропусна да ида макар и като
част от агидката подкрепяща отбора :wink:

Добре ще е да се отбележат и нашите гол майстори за да получат овацийте на Волво общноста.
Confusedupz: =D> \Big Grin/ :bounce: :compress: :cheers: :thumbleft: :notworthy:
Reply

#37
NASKO1973 Wrote:Ти изпълваш със смисъл израза " Достойна загуба " Big Grin .
Поклон пред нашите герои!
А от " Форд" са гадняри, от къде на къде ще си позволяват да вкарват толкоз! Вкарай един, вкарай два-па почини малко, никой не те гони!
Според мен следващата среща трябва да е по бИлот (Пловдив здравей Big Grin ) или табла, за да се разгърне целия потенциал клуба!
абе колега 11 гола бяха най-малкото, което можеше да вкараме, поне още толкова изтървахме, ама се смилихме Smile.
Нищо, другия път се надявам по-добре да се представите. Ние 1-я път като се събрахме да играем беше срещу Хонда форума, направо ни разсипаха към 9:3 беше резултата, а там имаше двама дето наистина много играеха Smile.
Reply

#38
Willie Wrote:И да паднем и да бием...пак ще се :drinkers:
Поздравления за спортния дух и не сломените Ви амбиции. Не, че ви оправдавам, но нека не забравяме: отбора на клуб Форд е ветеран!
Сигурна съм, че следващия път ще биете... не само по силна фен-агитка, общо количество килограми, брой автомобили и блестящи футболни коментари... :lol:
Другия път да осигурите и мажоретки с големи....понпони :lol: , та да има с какво да разсейвате противника. :wav:
Аз ли трябва да ви уча на тези неща??? Big Grin
Аз съм "За" за мажуретките \Big Grin/ :angel4: :wav: Smile
Reply

#39
baidido Wrote:
NASKO1973 Wrote:Ти изпълваш със смисъл израза " Достойна загуба " Big Grin .
Поклон пред нашите герои!
А от " Форд" са гадняри, от къде на къде ще си позволяват да вкарват толкоз! Вкарай един, вкарай два-па почини малко, никой не те гони!
Според мен следващата среща трябва да е по бИлот (Пловдив здравей Big Grin ) или табла, за да се разгърне целия потенциал клуба!
абе колега 11 гола бяха най-малкото, което можеше да вкараме, поне още толкова изтървахме, ама се смилихме Smile.
Нищо, другия път се надявам по-добре да се представите. Ние 1-я път като се събрахме да играем беше срещу Хонда форума, направо ни разсипаха към 9:3 беше резултата, а там имаше двама дето наистина много играеха Smile.
абе,колега !!!!много е лесно да се намерят 2-3 момчета от 'младежите"на Спартак или Ч.Море ,да си облекат по една фанелка "волво клуб" и тогава е още по-лесно да се вика аааааааааа,уууууууу колко сме добри и колко гола щяхме да вкараме !СЕЩАШ СЕ ЗА КАКВО ГОВОРЯ НАЛИ?
Reply

#40
Хе, аз не се заяждам, такава беше реалността. Просто много рано издъхнахте, а и годинките ни са по-малко :wink: . Пък за намирането на играчи е най-лесната работа, мога да доведа двама бивши футболисти на Спартак, играли в А група, ама не е там въпроса. Организирайте някой ден и час и ще ви дадем реванш, никакви грижи Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)