The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
740 въпрос за цена

#1
Здравейте колеги , знаете ли какви пари мога да искам на старото ми 740 ? По принцип е здраво няма само скорости и кардан 84-та бензиново 2.3 с механичен инжекцион е няма климатик нама ел пакет салона е много запазен и таблото е без пукнатини . Неискам да го разглобявам и да го продавам начасти
Reply

#2
killara Wrote:Здравейте колеги , знаете ли какви пари мога да искам на старото ми 740 ? По принцип е здраво няма само скорости и кардан 84-та бензиново 2.3 с механичен инжекцион е няма климатик нама ел пакет салона е много запазен и таблото е без пукнатини . Неискам да го разглобявам и да го продавам начасти


Според мен без скорости и кардан много трудно някой ще се навие да го купи...
Reply

#3
Скоростите и кардана са свалени ама заради ремонт иначе са в наличност.
Reply

#4
killara Wrote:Скоростите и кардана са свалени ама заради ремонт иначе са в наличност.

имаш лично
Reply

#5
Тогава ги качи.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Още им е рано чакам стефчо с бертонето да ми доиде на гости за да го фана да поработи малко щото там кадето бачка сега има слух че много спят и само БИРА пият
Reply

#7
А не приятелю БИЕМ оппа ПИЕМ и работиме но ти не идваш да ни видиш а за идването ше стане скоро та се стягай че мечка ще те гази Tongue
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)