The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нормално в70.. може ли да стане AWD

#11
shadow88 Wrote:Сигурно е много тъп въпрос ама може ли в70 с предно предаване да стане AWD или не.
Няма невъзможни неща !Стига да искаш нещо толкова много за да се разделиш нещо което му е цена.Дали пари ,време ,нерви ..и т.н.Аз съм втория с такъв мерак и малко повече от теб ,защото си фантазирам драг стартове.Несе коси колега- МНОГО СМЕ ,НО ДОБРЕ Е ,ЧЕ СМЕ ПРЪСНАТИ! Big Grin Big Grin Big Grin Аз дори навремето и саит открих -само че за 8-ца.Иначе както се казва живей заради мечтите си.

#12
volvomimi Wrote:МНОГО СМЕ ,НО ДОБРЕ Е ,ЧЕ СМЕ ПРЪСНАТИ!

Въобще не сме пръснати Big Grin Big Grin Big Grin

#13
и на мен ми е много мерак.искам да си направя колата 4х4 не само заради зимня период а и като я настъпя не да почне да пили гуми и да ми се жклучва тракшън контрола а направо да излита от старт Smile

#14
Имайте в предвид,че 4х4 доста тежи и колата ще стане по тромава :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#15
да знам че ще стане малко по тромава,но няма да е кои знае колко.

#16
Защо да не е сериозна ,ако ми попадне едно Волво за донорче с
предаване AWD,веднага разхвърлям 80-та.

#17
Доко :wink: ,едно е да мечтаеш...,друго е да можеш да си позвориш да се занимаваш със скъпото хоби да "прекрояваш" автомобили :roll:
Да си направиш колата по-бърза,по-висока,по-стабилна,по-красива,с повече глезотии-"екстри"...и т.н. ,но да смениш концепцията радикално... Tongue -за мен не е сериозно :wink:
Това като да пусна тема-"Може ли да направя моето 940 амфибия",или подобно.... :lol:


volvomimi Wrote:Скучно ти е май тази вечер ,обаче неси ми интересен.Съжалявам потърси друг.

Вечерта ми беше приятна Миме :wink: ,преди да видя че пак си се "разписал" тук :evil:
В мое лице, винаги можеш да разчиташ на "позитивност",същата каквато лъха и от теб :tfrag:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#18
ДОКО Wrote:Защо да не е сериозна ,ако ми попадне едно Волво за донорче с
предаване AWD,веднага разхвърлям 80-та.
То такъв донор има колега. В Бургас е ,ама е собственост на един Руснак ,който незнае какво иска.Един път щял да го продава друг път щял на скрап да го дава...........Иначе машината е 850 комби ,AWD, 2.5 литра -без турбо.Колата обаче е с руски табли и е акцизна.Дебнем за този заек в този храст от доста време ,но........

#19
[quote="kire"]Доко :wink: ,едно е да мечтаеш...,друго е да можеш да си позвориш да се занимаваш със скъпото хоби да "прекрояваш" автомобили :roll:
Да си направиш колата по-бърза,по-висока,по-стабилна,по-красива,с повече глезотии-"екстри"...и т.н. ,но да смениш концепцията радикално... Tongue -за мен не е сериозно :wink:
Това като да пусна тема-"Може ли да направя моето 940 амфибия",или подобно.... :lol:




Както каза Краси няма смисъл да спорим.

#20
В долината на розите тия Волво огньове не дразнят ли полицейските органи???????????Една кора под мотора ме мъчи-имаш ли?Аз наистина си блъскам главата ,къде беше този саит в който слагаха заден мост. Ако го открия ще го споделя в темата..НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)