The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Авариен режим- по какво да го позная....

#31
Личното ми съобщение към Razsipnik - в отговор на негово такова към мен Smile :

"Колега", благодаря за загрижеността за нервното ми състояние и здравето ми.
В коментар мога да споделя, че със съжаление помня времето, в което не всеки можеше да си позволи да притежава Волво и това бе марка за хора със стил в начина им на живот.
Уви, всичко вече е по-комерсиално и хора като Вас имат възможност да си мислят, че харесват и притежават Волво автомобили.
Ако мога да си позволя да дадам съвет на такива като вас, той би бил да се преориентират, намирайки верният път и да си намерят авотмобил с който да се идентифицират и да се слеят с обкръжението си.
Съжалявам ако съм Ви нагрубил, все пак има хора, които отговарят, вълнуват се и взимат под внимание постовете Ви и се опитват да бъдат от полза за тези, които се нуждаят от съвет.
Пожелавам Ви УСПЕХ!
Чест и почитания!
Симеон Иванов
Reply

#32
Не, че нещо ама от както си отворил темата чета само: "колата не върви" и "ще дам еди колко си стотака". Не мисля, че Господ е сложил въженце на колата и е казал да не върви. Има нещо, което я спира, а щом има нещо, това нещо ще може да се отстрани. Не съм бил на произшествието, което си направил, нито съм видял как е изглеждала колата след това, нито пък съм ясновидец да ти кажа само по постовете ти тук какво и е, затова има само едно решение. Вместо да пишеш постовете тук, скачай в някой канал и почвай да "пооглеждаш". Онзи ден другата кола унас също не искаше да върви. И след 1 ден "въртяне и суетене" по нея се оказа, че ръчната леко задържаше. Толкова леко, че като я натоварим вървим за Св. Константин на първа, а не мирише на феродо Big Grin Та не мисля, че дадено нещо се оправя само с чакане и пари. Мен ако ме питаш напиши си на 1 лист възможностите, поради които може да не върви колата (а това са доста възможности) и започни да ги елиминираш една по една и ще откриеш виновника. Пък като не можеш да направиш нещо..питаш. Smile
П.С.
Сетих се за моя приятел. Резервоара на голфа му (двойка) дизел беше пълен с утаила се течност, подобна на вода, от нафтата от Лукойл. :o До момента докато не отвори резервоара не беше ясно защо не иска да върви. Така че още един пример, че ако не си го направиш ти, няма кой да ти го направи..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#33
Колега "Razsipnik", аз съм на 25 (почти) и като водач на МПС историята ми е следната
1. VOLVO 440 1.7i 89г. B18E
2. VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U
3. VOLVO S40 1.8 16V B4184S
и дай боже напролет или налято S60 D5
никой от позначите ми не ми казал "чичка" ВТОРИ път, поради простата причина ще отговорът ми на кометарите им не е бил словесен - чува се пиу-пиу (демек алармата отключва), "Скачай в твойта и си ибери трасе". След това действие никой не си помисли да повтори кометар от сорта на "чиче", защото ЧИЧОВОТО, като си купиш кола с която да ти гледам задницата, да се въртиш по таван няколко пъти и да излезеш просто леко уплашен от нея - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com/play:bd0b6782" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.vbox7.com/play:bd0b6782</a><!-- m --> , ела да ти стисна ръката.
Извод - карам жена си с детето (6 месечно момиченце) и съм спокоен, че всичко е ОК, а в следващия момент се разиграва следната ситуация:
Аз съм сам (жената и детето ги няма в колата демек), на сфетофара съм на втори ред, точно пред мен голфче натокано със всичките му там глезотиикй лампички и кот се сетиш, отпред отдясно имаше нещо от калибара на голфчето но беше променено така че не можах да определя какъв автомобил е бил като е излизал от завода. Аз съм си надул музиката радвайки се на момента, че мога да си позволя този лукс в отсъствие на жената и детето Smile и ЧУВАМ, че онези двамата отпред си ръмжат - ще се "дърпат". Добре, аз не бързах, но си казах какво пък толкова - ще побързам Smile. Следва голям байр (за Русенци, става въпрос за сфетофара на цар освободител, преди Волов). Хлапетата тръгват баира е трилентов, но те се пазеха - бяха си разпределили по лента и половина, но за мен това беше проблем - къси-дълги (пречат ми да си карам). За съжаление успях да видя физиономията само на единия, но и това ми беше достатъчно... Smile

Така, че колега Разсипник, твоята кола е това което искаш в дадения момент да бъде - спокоен семеен СИГУРЕН автомобил с богато оборудване, което в базовото си изпъление може да се сравнява с конкурентите си на фуул екстри, а в следващия момент благодарение на двуваловия си мотор, над 4000 оборота, колата ти показва, че може да има и друго лице (с друг моментен разход разбира се, но всяко удоволствие се заплаща Smile ).
Ако към ден днешен имаш някакъв дребен проблем и почваш да си мислиш че колата не струва, вземи си друга, дори и да е в идеално състояние ГАРАНТИРАМ ти, че момента в който ще издаде багаща ще е много преди този в който ес-ката ще го направи.
УСПЕХ и весело посрещане на новата година
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#34
Ами така напишете колеги.Напишете си годините.не за друго, а просто вече съм спокоен,че не съм сдухан чичко. SmileВие знаете ,какво имам предвид.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#35
yuckuJackD Wrote:Колега "Razsipnik", аз съм на 25 (почти) и като водач на МПС историята ми е следната
1. VOLVO 440 1.7i 89г. B18E
2. VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U
3. VOLVO S40 1.8 16V B4184S
и дай боже напролет или налято S60 D5
никой от позначите ми не ми казал "чичка" ВТОРИ път, поради простата причина ще отговорът ми на кометарите им не е бил словесен - чува се пиу-пиу (демек алармата отключва), "Скачай в твойта и си ибери трасе". След това действие никой не си помисли да повтори кометар от сорта на "чиче", защото ЧИЧОВОТО, като си купиш кола с която да ти гледам задницата, да се въртиш по таван няколко пъти и да излезеш просто леко уплашен от нея - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com/play:bd0b6782" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.vbox7.com/play:bd0b6782</a><!-- m --> , ела да ти стисна ръката.
Извод - карам жена си с детето (6 месечно момиченце) и съм спокоен, че всичко е ОК, а в следващия момент се разиграва следната ситуация:
Аз съм сам (жената и детето ги няма в колата демек), на сфетофара съм на втори ред, точно пред мен голфче натокано със всичките му там глезотиикй лампички и кот се сетиш, отпред отдясно имаше нещо от калибара на голфчето но беше променено така че не можах да определя какъв автомобил е бил като е излизал от завода. Аз съм си надул музиката радвайки се на момента, че мога да си позволя този лукс в отсъствие на жената и детето Smile и ЧУВАМ, че онези двамата отпред си ръмжат - ще се "дърпат". Добре, аз не бързах, но си казах какво пък толкова - ще побързам Smile. Следва голям байр (за Русенци, става въпрос за сфетофара на цар освободител, преди Волов). Хлапетата тръгват баира е трилентов, но те се пазеха - бяха си разпределили по лента и половина, но за мен това беше проблем - къси-дълги (пречат ми да си карам). За съжаление успях да видя физиономията само на единия, но и това ми беше достатъчно... Smile

Така, че колега Разсипник, твоята кола е това което искаш в дадения момент да бъде - спокоен семеен СИГУРЕН автомобил с богато оборудване, което в базовото си изпъление може да се сравнява с конкурентите си на фуул екстри, а в следващия момент благодарение на двуваловия си мотор, над 4000 оборота, колата ти показва, че може да има и друго лице (с друг моментен разход разбира се, но всяко удоволствие се заплаща Smile ).
Ако към ден днешен имаш някакъв дребен проблем и почваш да си мислиш че колата не струва, вземи си друга, дори и да е в идеално състояние ГАРАНТИРАМ ти, че момента в който ще издаде багаща ще е много преди този в който ес-ката ще го направи.
УСПЕХ и весело посрещане на новата година

Да ти е живо и здравао детето колега.Жената и ти също! Smile

Благодаря за топлите думи!

То и аз съм хвърлил око на едно С 60.
В Германия такоа 2003г. струва по-малко от 11 000 евро.Говорим за Д5 двигател.
Пожелавам ти още напролет да я караш! Smile
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#36
Колега, намерил си за какво да се ядосваш. Smile Волво е за ценители, не е кола за масовия вкус като голфчетата, примерно. Тук не става дума за възраст. Другите колеги преди мен са писали доста и убедително, аз нямам какво повече да добавя.
Между другото, до нас има студенстко общежитие и университетски корпус. Масовите коли около тях са голфчета, опел корси и... 2 С40 + 2 В40. Smile Предполага се, че ги карат хора горе долу на твоята възраст. Smile

Razsipnik Wrote:Ами така напишете колеги.Напишете си годините.не за друго, а просто вече съм спокоен,че не съм сдухан чичко. SmileВие знаете ,какво имам предвид.

Понеже питаш за възраст, все още нямам 30 г. Не се имам за лелка Smile
Engineered to enjoy Volvo

Volvo 440 1.7i , 102 Нр, 1992
Volvo V40 1.9D , 115 Нр, 2002
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)