The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Авариен режим- по какво да го позная....

#11
Razsipnik Wrote:
LeecH Wrote:Абе ти луд ли си? Не съм казал такова нещо...то по тая логика и аз съм се набутал Big Grin Просто ти давам съвет, какво да правиш! Отиди на ПО-ЩАТЕЛНА диагностика. Компютрите на тези коли са малко тъпички, ти ги проверяваш за грешки, те нямат записани. Ама компютъра не знае дали бобината ти прави 20KV или 10KV, нито знае дали налягането на горивото в рейла ти е 3бара или 2,5бара...нали? Не си се пр**бал, нали не е Голф! Big Grin


Абе май съм се пребал!
Като гледам ,че Голф 2000-та година държи яка цена дори днес, като гледах краштестостове на Голф 4-ка все повече си мисля ,че съм сбъркал.
Не защото е Волво, а защото при коли втора ръка е така.Май голфа е най-добро за България!Съвсем сериозно го казвам. :roll:
Голф лииии??? тва някФа игра ли беше? братО от волвото до сега НЕдоволен няма, земи си прегледай добре колата след като и изправиш ламарините! Пробвай да седнеш в едно гОлфче както казваш че си голямо момче там с кг и см не помня ама си ги Упоменал и виждам че си гОлем българин та виж как се чувстваш..."Шведката" е поне едно ниво над германката(голфа)...виждам че колегата лееч е по данните та се допитай до него...за краш тестове да не говорим щото едва ли има по сигурна кола за НАШИТЕ задници освен ВОЛВО....да ВОЛВО щото тия коли от тва са произлезли, в един шведски форум бях чел че създавали купето около пътниците в него и тяхната СИГУРНОСТ и след това идва ред на форма, пазар и тн. Та ВОЛВО волво и пак волво!
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#12
Гоулфовете, държат цена, защото има балъци да ги купуват Wink. Имам познати с 3ки, същата година, като моето Волво, в момента на пазара струват повече, от него. Ама то това не е кола...по скоро сапунерка Big Grin И постоянно нещо им се прецаква, единия два пъти сменя задна главина (с барабани е), смени цялото окачване, лятото, сега пак хлопа, постоянно има загуба на охлаждаща течност (не е ясно от къде), на извънградско има по-голям разход на гориво от моето Волво, тук трябва да кажа че е с мнооого вървящия 1,6 мотор 101к.с. AFT май се води....да бе! И най-тъпото е че тези "коли" са по-нестабилни от В40, а возят по-некомфортно, возя се в Голфа и се чудя дали не съм в лодка, по Цариградско, като пресича коловозите е лудница Smile Карал съм няколко пъти въпросният Голф и не ми харасва, съединителя е много твърд (все едно не съм имал и москвичSmileSmile ), не спира хубаво, газта има доста празен ход, за скоростния лост да не говорим, не знаеш на коя предавка бодваш Big Grin Колкото до краш тестовете, гледам че и голфовете имат греди във вратите, под таблото....ама не знам....има си екстерти те дават звезди, на мен не ми беше интересно и не съм го учил...предпочетох горивните уредби Big Grin И все пак, ако караш разумно, подчертавам РАЗУМНО, не бавно, не бабешки, но не и гжигитски, и не правш катастрофи, то краш тестовете не те интересуват Wink
Reply

#13
Колега Разсипник - нали се бяхме разбрали да дойдеш на някоя сбирка - за да видим колко пък е "спъната" твоята кола? От твоите постове излиза едва ли не че и ладите я мачкат Big Grin А от един удар в багажника на бензиностанция дълбоко се съмнявам че ще рефлектира върху тяга и динамика. Днес започна истинската зима така, че внимавай с дрифтове, слайдове и каквото и да е неразумно ... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#14
Предложение : провери си цялата генерация, да не си изкривил някоя тръба при този удар отзад и тя да спира изгорелите газове, което води до загуба на мощност естествено. Старата ми кола беше с по-лоши показатели на компресията преди да и сменя сегментите и пак вдигаше 140 само дето гореше повече масло и бензин/газ :!:
Volvo V40 - 96г., 2000 куб., 140hp на GPL, С4Н10-С12Н26 за алтернатива...
Reply

#15
tronixxx Wrote:
Razsipnik Wrote:
LeecH Wrote:Абе ти луд ли си? Не съм казал такова нещо...то по тая логика и аз съм се набутал Big Grin Просто ти давам съвет, какво да правиш! Отиди на ПО-ЩАТЕЛНА диагностика. Компютрите на тези коли са малко тъпички, ти ги проверяваш за грешки, те нямат записани. Ама компютъра не знае дали бобината ти прави 20KV или 10KV, нито знае дали налягането на горивото в рейла ти е 3бара или 2,5бара...нали? Не си се пр**бал, нали не е Голф! Big Grin


Абе май съм се пребал!
Като гледам ,че Голф 2000-та година държи яка цена дори днес, като гледах краштестостове на Голф 4-ка все повече си мисля ,че съм сбъркал.
Не защото е Волво, а защото при коли втора ръка е така.Май голфа е най-добро за България!Съвсем сериозно го казвам. :roll:
Голф лииии??? тва някФа игра ли беше? братО от волвото до сега НЕдоволен няма, земи си прегледай добре колата след като и изправиш ламарините! Пробвай да седнеш в едно гОлфче както казваш че си голямо момче там с кг и см не помня ама си ги Упоменал и виждам че си гОлем българин та виж как се чувстваш..."Шведката" е поне едно ниво над германката(голфа)...виждам че колегата лееч е по данните та се допитай до него...за краш тестове да не говорим щото едва ли има по сигурна кола за НАШИТЕ задници освен ВОЛВО....да ВОЛВО щото тия коли от тва са произлезли, в един шведски форум бях чел че създавали купето около пътниците в него и тяхната СИГУРНОСТ и след това идва ред на форма, пазар и тн. Та ВОЛВО волво и пак волво!


Аз затова и Волво си взех и почти не спах 2 седмици преди покупката!
Колеги АПЕЛИРАМ ЗА РАЗБИРАНЕ!
КАТО ОСТАВИМ НАСТАРАНА ТОВА ,ЧЕ КОЛАТА НЕ Е С ДОБРА ДИНАМИКА- ЩЕ ВИ ПРИЗНАЯ НЕЩО-
ОТ МОМЕНТА , В КОЙТО СИ КУПИХ ВОЛВО С 40(АЗ СИ Я ОБИЧАМ КОЛАТА), НО МОИТЕ ПРИЯТЕЛИ, КОИТО ПОЧЕРПИХ ЗА ПРИДОБИВКАТА МИ ЛЕПНАХА ,,ЧИЧКА".ВИЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ ,ЧЕ ОТ ТОГАВА АЗ СЪМ ,,ЧИЧКА"(ДЕТО НЯМАМ ОЩЕ 26 ГОДИНИ.Да викат ми ,,чичката" или ,,чиче".............Щото аз пък много се гордея с Волво-то и ги дразня, че тяхното не били коли.
Влизал съм в голф 4-ка и определено не мисля, че местата отпред с тесни.Макар ,че съм 187 см висок не ми опира темето в тавана.
А това ,че Голф 3-ка и 4-ка държат по-високи цени на пазара на коли 2-ра ръка будзи у мен горчив размисъл!
Вие разбирате ли чувството , когато твой приетел ти каже-
,,Андрейчо не се сърди , но Волво-то което си избрал не е кола за млад човек.Вземи я дай на родителите ти, а ти си купи нещо по-спортно и с по-добра визия".
Е това е.
Знаете ли го това неприятно чувство някой твой връсник или човек на 20 г. да ти каже- ,,няма спортен дух, за улегнали хора, някак си не ми се вписваш в това Волво".,,Пенсионерската лимузина".

А от друга страна Голф-3-ка и 4-ка също са с яко окачване и да Ви кажа поне още 4-ри десетилетия няма изглре3ди някой друг да им заеме пазарния дял на коли втора ръка в България!

А нашите Волва не държат цена.
Думите ,,Твоят кошник Андрейчо повече от 4500 не струва и то барабар с чисток новите гуми и лети джанти"......на какви мисли ви навеждат колеги?????????????????
Или.................,,Много си прибързан , ако ме беше питал щях да ти намеря читаво ,,Рено Лагуна" със същите коне".

Изобщо................самотни сме волварите .
Аз затова винаги като видя Волво и премигвам с къси-дълги.
Трябва да се държим.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#16
Иначе колата е минала на ,,екстензия" .Днес я гледах.Изправена е.Има нужда от съвсем леко китосване.Ще има и нова броня.(втора ръка есетствено)
По-интересно е .....................,за какви пари????
Защото човекът , който ми я прави(невероятен тенекеджия е още от 89-та е в частния , много от Дупнишките газари като си потрошат корлите при него ги карат, да не ви кажа какъв джип сега работи).
Обаче е скъпчия.........................Като си спомня, каква му я оставих колата, а каква я е направил.....и като навържа това с мненията ,че е скъп майстор..........
Не знам.? :roll:
Да го кажа така- 800 ще ме оправят ли? :?: :roll: Или отиваме над 1000 лева.Как мислите?лично мнение.Все пак сте опитни .................
Пак подчертавам капакът ми беше усукан.Заден десен калник -навътре събран, леко счупена броня отзад в ляво..............
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#17
Колега и на мен ми викаха така че е пенсионерска кола.но все пак ас си имам мое собствено мнение.а може и да ти завиждат.имам и гоуфо и то 2ка която я славят за доста здрава кола но за мое щастие волвото е доста по здраво.А в отношение с цени за подръжка е по ефтино от г4.така че си помисли.направил си доста добър избор.
Reply

#18
IVANHOW Wrote:Колега и на мен ми викаха така че е пенсионерска кола.но все пак ас си имам мое собствено мнение.а може и да ти завиждат.имам и гоуфо и то 2ка която я славят за доста здрава кола но за мое щастие волвото е доста по здраво.А в отношение с цени за подръжка е по ефтино от г4.така че си помисли.направил си доста добър избор.


Благодаря Колега.
Макар ,че ти си.....висока класа.
Ти си С 40 Т.хихиххи.
Що ли носове си натрил с този ,,малък звяр".(кзавма ,,малък", защото големия звяр е Т4).



Иначе колата е минала на ,,екстензия" .Днес я гледах.Изправена е.Има нужда от съвсем леко китосване.Ще има и нова броня.(втора ръка есетствено)
По-интересно е .....................,за какви пари????
Защото човекът , който ми я прави(невероятен тенекеджия е още от 89-та е в частния , много от Дупнишките газари като си потрошат корлите при него ги карат, да не ви кажа какъв джип сега работи).
Обаче е скъпчия.........................Като си спомня, каква му я оставих колата, а каква я е направил.....и като навържа това с мненията ,че е скъп майстор..........
Не знам.? :roll:
Да го кажа така- 800 ще ме оправят ли? :?: :roll: Или отиваме над 1000 лева.Как мислите?лично мнение.Все пак сте опитни .................
Пак подчертавам капакът ми беше усукан.Заден десен калник -навътре събран, леко счупена броня отзад в ляво..............
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#19
Тоя дето ти вика, че си чичо и че това не е спортна кола, го прати при мене да го повозя малко Big Grin До колкото си спомням В40 се води "спортно комби"...т.е. С40 трябва да е "спортна лимузина" Wink Аз съм на 23, Волвото си е лично мое и мой избор, половината ми приятели и приятелки са на по 20г и досега никой не ми е казал нищо лошо за колата, а напротив, всички я обичат! Въобще не ги слушай, какво ти говорят и не им се връзвай, нека си карат тъпите гоулфове. Е да цената пада, ама какво да се направи, аз преди 2 години и половина я взех за 7000лв, сега са по 3500-4000, но радостта ми не се изпарила Big Grin . Рено лагуна, какво е? То мотора е същия като твоя, ама със зле настроена електроника, знаеш ли какви чупки прави въртящият момент? Направо свят да ти се завие! 140к.с са ти достатъчни да се возиш и от време на време да си правиш кефа Big Grin И ако сравняваш някое волво с Г4, то трябва да е поне С/В40 II или дори С40/В50 а там вече работата става сериозна, за голфа. С/В40 I се сравнява с Г3 Wink...Айде чао, аз отивам да се пързалям, с бабешката кола Confusedupz:
Reply

#20
До 160 коня бия горе долу но все пак волво не се слави с мощност а с много други работи които в другите коли ги няма.Караи си волвото и хич да не ти пука за другите какво мислят за тази кола.и ас сам на 25 и карам ВОЛВО(пенсионерска кола) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А БМВ нали са бързи особено 3 серия още не съм намерил някои да ме бие.Било на старт или на дълго.А между другото в момента карам такова като твоито понеже моито е в бокс и доста прилично си варви. Smile Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)