The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Часът и мястото на срещата чакат да се доуточнат-Източна Бг.

#11
valentin73 Wrote:.Ще помоля всички да не пишат нищо друго освен ако не е свързано по темата а именно за срещата в региона . П.П. Извинявам се на гражданите от София ако са се засегнали и ако може без повече обиди .

Та гледах,четох и така и не разбрах ,кой с кого ще се среща.С какви коли ще бъдат?Италианки хубаво,но какви?
То има коли и коли,но тук на почит са VOLVO. А от по-горе постнатите снимки ,ни едо не видях.Само някаква сбирщина от коли,които може да снимаш на всеки паркинг.

#12
vin_d Wrote:Аве Кире ти сън не си спал да ми търсиш грешките да ти задам обект на следващото безсъние,влизаш в профила ми натискаш на вс.мнения на абоната и си ти

Колега,преди да ми задаваш въпроси прочети правилата за писане във Форума!
Ето ти един цитат от въпросните правила:
2. Старайте се да пишете не само на КИРИЛИЦА, но и на грамотен БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!
Моля, да пишете до колкорто е възможно грамотно, защото е дразнещо да се четат глупости. Използвайте главни букви, точки, запетайки и другите препинателни знаци / много по-прегледно е/.


Без да влизам в продробности(не че ми е проблем,но не трябва,и за момента не се налага),бих желал ти да си зададеш въпроса-"ще спазвам ли правилата за писане във Форума,или...."
Решениението си е твое,и зависи само от теб!
В бъдеще време нарушаването на правилата няма да бъдат толерирани,пропускани,подминавани!

Желая успех на всички.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#13
Кангалов те хората разбраха за какво става дума макар че темата не е пусната както трябва и ще помоля колегата vin_d да намери начин да я коригира .За снимките с колите е ясно защо са италиянски ,той си го е написал .С тези снимки е искал да покаже къде се намира това заведение а не да показва паркинга с италиански коли . Такива снимки на заведението е имал и затова такива е сложил тук .

#14
Пожелание на подателя темата се премества тук.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)