The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Може да ми честитие официално вече!!!

#1
Другари и другарки от час и половина съм горд собственик на В70-то. Просто искам да се похваля, сега отивам да карам и се връщам после с въпросите.... а може пък и някоя снимка да ви даааам
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#2
Айде честито от мен.
Със здраве да я караш.
Само масло да сменяш и нафта да наливаш ти пожелавам Smile
Чакаме снимки и отзиви, че аз съм се наточил на S60 Smile
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#3
Честито........ Браво Ще чакам снимките Smile
Reply

#4
ЧЕСТИТО!!!
... и добре дошъл!
Много и безаварийни километри :wink:
VolvoS40 16V 105hp 1.6i бензин 97г.
Ако една гадост няма никаква вероятност да ти се случи, в края на краищата пак ти се случва!
Reply

#5
ДА ТИ Е ЧЕСТИТО НОВОТО ВОЗИЛО , СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ ГО ПОЛЗВАШ , БЕЗАВАРИЙНО ШОФИРАНЕ И КАЧЕСТВЕНО ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА ПРОДОВОСТВЕНИТЕ ТЕ НУЖДИ :lol: :lol: :lol:
Reply

#6
Честито! Smile Да ти служи вярно, дълго и безаварийно! Каквито въпроси имаш отсега нататък, да не са свързани с ремонти и проблеми!
И аз към чакащите за снимки. Smile
Engineered to enjoy Volvo

Volvo 440 1.7i , 102 Нр, 1992
Volvo V40 1.9D , 115 Нр, 2002
Reply

#7
Еййй Браво Браво. Честито.... много добра новина. Аз се чудих какво стана с теб тъй като спря да отговаряш в другата тема.

Пожелавам ти много километри спокойно и безаварийно шофиране, без лампички на таблото :wink:

Ще чакаме много снимки и подробности, както и много въпроси
Smile
03/2000 V70II 2.5 TDi / 140hp
"Of all the things I've lost, I miss my mind the most"
Reply

#8
Много ви благодаря на всички.

Такаааа. Доволен. ОБаче въпроси имам, имааам.... Да бъда честен, за първи път карам дизел и ... ми муден ми е малко, може би аз очаквах повече... това не значи, че не върви!!! Просто трябва да я пробва някой, за да каже добре ли върви или не, защото нямам кригерии за сравнение. Нямам също така и лампа за подгревателните свещи?!?! Студена още не съм я палил, но почти изстенала - врътваш пали. Не тресе според мен, или поне очаквах да тресе повече. Нещо потропва по ходовата част, но за това има сервизи. Като дам на контакт гаснат всички лампи с изключение на тази жълтата с нарисуван мотор, но тя гасне като запали. Защо и нормално ли е? Как да си ресетна компютъра за различните трипове, че ми дава все един и същи среден разход и скорост. Има ли колата аларма или просто пуска мигачите и заключва? Как се сменя крушката в огледалото, че като натисна жълтия бутон свети само едното огледали. Похвалих ли се, че има шибедах? хихихихи. Снимки днес не можах да направя, че не ми беше до това, разбирате ме, нали?
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#9
Провери си Л.С. и ми звънни, или дай тел за контакт и ще ти отговоря на всичките въпроси Smile
03/2000 V70II 2.5 TDi / 140hp
"Of all the things I've lost, I miss my mind the most"
Reply

#10
Честито от мен, много безавариини километри и само хувави мигове!!!!! :ctf:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)