The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с контактна плочка във волана...

#21
ДОКО Wrote:Щом е скъсан в края,може да се ремонтира. :wink:

И аз си мисля така. :wink:
Reply

#22
enigmatic Wrote:Какво е ФРП ?


Фото Растерен Преобразувател. Демек оптичен датчик за позиция. :wink:
Reply

#23
Автосервиз „Булкар сървиз“
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=14297" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=21&t=14297</a><!-- l -->

Добре че колегите от форума Tisho i s0me0ne ми намериха в 1 морга здрава контактна вилка, така че само с около 220 лв. се разминах, ако трябваше да е нова към 700 щяха да ме набутат Sad
Reply

#24
Tisho Wrote:
ДОКО Wrote:Щом е скъсан в края,може да се ремонтира. :wink:

И аз си мисля така. :wink:

Доста кофти се разглабя ... Но би могло да се ремонтира.
Само, че аз нямам време да ми седи колата в сервизи, освен това не се знаеше какъв е точно проблема с модула.

Ако някой иска да се забавлява мога да му го дам, предполагам обаче съм разместил позицията на ФРП-то .
Reply

#25
enigmatic Wrote:Автосервиз „Булкар сървиз“
<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=14297" onclick="window.open(this.href);return false;">http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic ... 21&t=14297</a><!-- m -->

Добре че колегите от форума Tisho i s0me0ne ми намериха в 1 морга здрава контактна вилка, така че само с около 220 лв. се разминах, ако трябваше да е нова към 700 щяха да ме набутат Sad

Нали сме колеги - да си помагаме. В мото пфое:
"Каталожен номер: 8622186
Наименование: КОНТАКТНА ПЛОЧКА
Цена с ДДС: 470.93 лв.

Няма намерена наличност"

Труда колко излезе или имаше и сваляне на софтуер?
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#26
66лв първата диагностика + 74лв. монтажа и тест на системата (направиха ми отстъпка) = 140

Не болеше много Smile
Reply

#27
Tisho Wrote:
ДОКО Wrote:Щом е скъсан в края,може да се ремонтира. :wink:

И аз си мисля така. :wink:
Че може,може но,през кабела се активира и пиропатрона.Аз мисля че някой неща не трябва да се доработват,поне не на чужди коли. :wink: На старата ни кола го ремонтирах и не се взривих,но знае ли човек :mrgreen:
Reply

#28
Quote:Че може,може но,през кабела се активира и пиропатрона.Аз мисля че някой неща не трябва да се доработват,поне не на чужди коли. :wink: На старата ни кола го ремонтирах и не се взривих,но знае ли човек :mrgreen:

И аз мисля така за това и никога не презапояваме или ремонтираме дъна и компоненти за pc-та
Има риск и понкога ефекта е временен и пак си плащаш за диагностика и труд ...
С плочка 2ра употреба е по-изгодно
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)