The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща 5 декември в Пазарджишка област

#21
Добре де хайде нещо сериозно . Имам едно предложение във връзка със срещата .Предлагам да направим нещо полезно и не толко трудно и веднага казвам какво е точно .
В Белово има горски разсадник и предлагам да организирам закопуването от там иглолистно дръвче да си го занесем на Юндола да го засадим на избрано от всички място и даже и име да му дадем И ДА ЗНАЕМ ЧЕ СМЕ НАПРАВИЛИ НЕЩО ДОБРО . След това да се нащтракат колективни снимки и да си го отпразнуваме както си му е реда.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#22
Шъъът,тихо.Кмета е сърдит...
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#23
Така като гледам май някой само пуска фитили, а на Юндола ще сме с Кире, Кангалич и килара, евентуално и Стефчо Петков......някои много говорят....... други действаме, аз ще съм там да се видим пък било то и само 4-мата, независимо от всичко. Ако пропускам някой съжалявам, поздрави и доскоро момчета.
Reply

#24
Споко Жоро :wink: ,като прибавим жените и децата...,и ще се съберем "тумбата" :lol:
Всеки който има желание да дойде-ще дойде :wink: ,"никой насила,за нищо не кара" Big Grin....е казал поета Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#25
Не знаеш колко си прав Кире...
Reply

#26
joro the driver 17 Wrote:Не знаеш колко си прав Кире...

Аз това го казвам като принципна идея Жоро,която касае,и е валидна за всички клубни мероприятия....,а ако имаш в предвид Жорката от Пещера...,тук вече ти си в грешка!
Идеята на този Форум е да се забавляваме,и нека това да си остане така...,моля Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Първо да уточня че ти грешиш относно моя пост, защото както предполагах, съм неразбран, просто се пошегувах и даже исках да добавя усмивка, но ми излизат някви текстове вместо нея като я цъкна след поста си иначе няма проблеми и идеята ми е съвсем ясна, както за клубните принципи така и за нашите желания като цяло, а за другото, което пишеш за някои хора, нали знаеш че насила хубост не става и наистина си прав за това, но поне до момента не съм получил убедително доказателство за грешката си по въпроса от извора, но пак казвам има време и дано аз да не съм прав в това отношение, на теб и Дани специален поздрав от мен и Бори.
Reply

#28
Ок аз съм сагласен и щедоида предлагам всичи от пазарджик да патумаме заедно предложете среща за тръване Боико или се обадете 0878996607
Reply

#29
Сега последно в 12.00ч на 5.12. неделя среща на паркинга пред База на Лесотехническия институт на Юндола нали така...
Reply

#30
Да колега така е .Аз в 11 часа ще чакам Кирето и другите от софийската група в Белово . Не е лошо да се присъединят и другите от Пазарджик Пловдив и региона които ще минат през Белово И да си пътуваме в комплект .
Относно дръвчето което исках да засадим : Хората от разсадника ми казаха че вече е късно за засаждане и няма да издържи и няма смисъл да го унищожаваме .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)