The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща 5 декември в Пазарджишка област

#31
Да взема да издялкам един крайъгълен камък поне и до го донеса,че до го поставим на мястото на бора,докато го засадим.На него да пише че това е мястото за БОРА и това са хайдутите ,дето искаха да го садят.За да има повод да се върнем и да го сторим.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#32
Kangalov Wrote:Да взема да издялкам един крайъгълен камък

Ми седай де делкаш,кво са моташ Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#33
Kangalov Wrote:Да взема да издялкам един крайъгълен камък

Ми седай де делкаш,кво са моташ Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#34
Ако можете да уточните мястото и часът на срещата в Белово, защото на някои хора не им е ясно къде да дойдат в Белово, а и май няма написано.. Smile
EDIT: Копирам от темата в раздел "Важни Теми:"
"Значи преброяването на софийската част от групата започва в 11:00 на 05.12.2010г. в ЦЕНТЪРА на Белово ."
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#35
Ако можете да уточните мястото и часът на срещата в Белово, защото на някои хора не им е ясно къде да дойдат в Белово, а и май няма написано.. Smile
EDIT: Копирам от темата в раздел "Важни Теми:"
"Значи преброяването на софийската част от групата започва в 11:00 на 05.12.2010г. в ЦЕНТЪРА на Белово ."
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#36
Колеги, аз предлагам за срещата в неделя всички от Пазарджик да се съберем на паркига на "Била". Колегите от Пловдив и Пловдивса област да ги изчакаме до 10,30ч., и да тръгваме.
Reply

#37
Колеги, аз предлагам за срещата в неделя всички от Пазарджик да се съберем на паркига на "Била". Колегите от Пловдив и Пловдивса област да ги изчакаме до 10,30ч., и да тръгваме.
Reply

#38
boiko_pz Wrote:Колеги, аз предлагам за срещата в неделя всички от Пазарджик да се съберем на паркига на "Била". Колегите от Пловдив и Пловдивса област да ги изчакаме до 10,30ч., и да тръгваме.
Колега, не знам дали ще има още някой от Пловдив освен мен, защото не видях в друг пост по темата заявка за участие на пловдивчани или от региона, та ако имаш уговорка с някой-добре изчакайте се, но ако визираш мен от Пловдив, не се съобразявай, защото аз ще съм на Цигов чарк от петък и ще дойда оттам през Велинград в неделя, само 35 км са ми до Юндола - казвам го за твое улеснение, ако имаш други уговорки с някой от Пловдив и региона обаче - ок. Иначе я чакам тая среща, да се видим на различно място с познатите лица и да се запозная с теб и килара...доскоро. В 12ч в неделя на паркинга на База на Лесотехнически институт на Юндола.
Reply

#39
boiko_pz Wrote:Колеги, аз предлагам за срещата в неделя всички от Пазарджик да се съберем на паркига на "Била". Колегите от Пловдив и Пловдивса област да ги изчакаме до 10,30ч., и да тръгваме.
Колега, не знам дали ще има още някой от Пловдив освен мен, защото не видях в друг пост по темата заявка за участие на пловдивчани или от региона, та ако имаш уговорка с някой-добре изчакайте се, но ако визираш мен от Пловдив, не се съобразявай, защото аз ще съм на Цигов чарк от петък и ще дойда оттам през Велинград в неделя, само 35 км са ми до Юндола - казвам го за твое улеснение, ако имаш други уговорки с някой от Пловдив и региона обаче - ок. Иначе я чакам тая среща, да се видим на различно място с познатите лица и да се запозная с теб и килара...доскоро. В 12ч в неделя на паркинга на База на Лесотехнически институт на Юндола.
Reply

#40
joro the driver 17 Wrote:Така като гледам май някой само пуска фитили, а на Юндола ще сме с Кире, Кангалич и килара, евентуално и Стефчо Петков......някои много говорят....... други действаме, аз ще съм там да се видим пък било то и само 4-мата, независимо от всичко. Ако пропускам някой съжалявам, поздрави и доскоро момчета.
Извинявам се за поста, ние с Жорката от Пещера сме се разбрали помежду си и идваме заедно на Юндола, а Кире беше прав, аз сгреших с прибързано мнение, като този пост, Жоре до неделя приятелю както сме се разбрали.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)