The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща край Казанлък 12-14 Август - "Синята река"

#31
Ами направо да го обявим!
Среща на 12-13-14 Август Синята река - чакаме GPS координати на мястото или поне карта от GMAPS.

Нищо че няма вода в язовира.. важното е че има сянка и рекичка - друго не ни трябва.
Засега сме Аз, Свилен, Кангалов, Калин...
Други ще се включат ли? Графа? Иван Бластеров? Казанлък? Стара Загора? Да изброявам ли още?

ПП. Ако някой намери по-дебела сянка с рекичка покрай нея - да каже сега или да замълчи завинаги!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#32
Пангев Wrote:... Ако някой намери по-дебела сянка с рекичка покрай нея - да каже сега или да ......
донесе студените бири Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#33
аз ще мина за една вечер най вероятно , че ще се ходи до плевен на ЕММА (13-14)
Reply

#34
Пангев Wrote:Ами направо да го обявим!
Среща на 12-13-14 Август Копринка - старото място.

Нищо че няма вода в язовира.. важното е че има сянка и рекичка - друго не ни трябва.
Засега сме Аз, Свилен, Кангалов, Калин...
Други ще се включат ли? Графа? Иван Бластеров? Казанлък? Стара Загора? Да изброявам ли още?

ПП. Ако някой намери по-дебела сянка с рекичка покрай нея - да каже сега или да замълчи завинаги!

На ,,Синята река " дебела сянка има, но река няма . Водата е по-чиста ,мястото е планинско и ще е по хладничко, а да не говорим за въздуха .Ще се радвам да се по- веселим приятели! Wink
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=18764">viewtopic.php?f=20&t=18764</a><!-- l -->
Reply

#35
Подкрепям Симо за Синята река.В тази жега и почти пресъхнала река на Копринка не мисля, че е подходящо.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#36
gadnia_metal Wrote:
Пангев Wrote:... Ако някой намери по-дебела сянка с рекичка покрай нея - да каже сега или да ......
донесе студените бири Big Grin Big Grin Big Grin
Ей всичко ще си кажете само и само да не донесете студените бири :mrgreen:

Както вече казах - там съм :roll: където и да е това там.
Reply

#37
по важното е дали ще си сам ;-)
Reply

#38
А това го решихме още миналата година Wink
Reply

#39
някой има ли GPS координати на синята река? ако не има ли обхват та да се обадя да ме упътите ако се омотам :oops:
Reply

#40
Ами явно ще да е на тая пуста Синя Река дето няма река.....
Чакаме GPS координати или поне карта на мястото на бивака
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)