The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зов за помощ!!!

#11
Благодаря Ви за съветите-засега не се показва съобщението и смятам да изчакам ако се появи отново тогава да отида до МП-притеснявах се да не е нещо сериозно,но на колата въобще нищо и няма,поне на пръв поглед.А е и напълно вероятно да съм я задавил както каза колегата по-горе,защото при потеглянето ми преди да излезе това съобщение нямаше нищо, след това тръгнах с малко повече газ и може да е от това или поне така се успокоявам!!!
Reply

#12
Имаш една или повече грешки в двигателния компютър.Какви са и какво означават - след диагностика.Аз залагам на лостчето за вихровите клапи - най-честият проблем на D5 185.Весели празници
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#13
Благодаря за помощта-от тогава честно казано не ми се е появявало повече това съобщение и предполагам,че компютърът си е изчистил грешката или поне не е нещо толкова сериозно,което да ми налага да ходя на диагностика в това "прекрасно" време до съседен град на около 120+км,тъй като в нашия нямаме МП.Следя постоянно таблото и ако се наложи ще прескоча пък,но засега смятам да си трая.
Reply

#14
Здравейте и аз имам същия проблем само че на мен ми изписва "sistema motore necessita assist" колата е xc70 2,4т бензин когато ходих на диагностика за чистене на грешки попитах майстора за тази грешка но той каза че нищо не пише мисля си дали не е някое предопреждение за обслужване на двигатела.В буквален превод означава или поне това което разбрах "системата на мотора изисква подпомагане" какво ли означава това и защо идва и си отива ненадейно?
Reply

#15
не иска "подпомагане" - асистенца е сервиз /пише ти в смисъл закарайте колата в сервиз/ - Но такива съобщения може да дава и за някоя пълна тъпотия като изгоряла крушка примерно...

На моята на един баир при изпреварване на камион ми даде "емисиони алти" /демек високи вредни емисии/, но след първото спиране с гасене на мотора грешката изчезна и повече не се е появявала... Иначе на кик-даун с продължително ускоряване си пуска доста черен пушек... Но слава Богу рядко се налага да я настъпвам до долу...
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.zanderbg.com">www.zanderbg.com</a><!-- w -->
Reply

#16
Съобщението "motora rich... " е за проблем в двигателната система,НЕ Е за изгоряла крушка и след като не ти го изписва,не означава,че няма записана грешка,просто проблемът не е активен вече/в момента.
Съобщенията на таблото не са грешки,а съобщения за някакъв вид неизправност в някоя от системите в автомобила и в никакъв случай,не могат да помогнат за намирането на проблема.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)