The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко питания за 960

#31
Stanchoni Wrote:Имам питане за скоростната кутия.
На D24TD и B23F има ли разлика в предавателното число след овърдрайва?
А в зацепването на опашката в дв.?
Деференциалите - има ли разлика м/у двата модела в предавателното число.
Къде са разликите?

Здрасти, Efri!


B23F мисля, че изобщо не съществува, като модел мотор или поне със сигурност не и при 7-ма и 9-та серия на Волво.

В зависимост от това с какъв двигател и с какви скорости е оборудвана колата, има 5 различни вида диференциaли, по отношение на предавателното число - от 3,31 : 1, до 4,1 : 1. D24TIC със скоростна кутия M46 е с предавателно число на диференциaла 3,54 : 1. При бензиновите е различно, в зависимост от конете и скоростните кутии. Иначе зацепването, към кардане при различните скоростни кутии е еднакво, но карданите са различно дълги.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#32
Stanchoni Wrote:Имам питане за скоростната кутия.
На D24TD и B23F има ли разлика в предавателното число след овърдрайва?
А в зацепването на опашката в дв.?
Деференциалите - има ли разлика м/у двата модела в предавателното число.
Къде са разликите?

Здрасти, Efri!


B23F мисля, че изобщо не съществува, като модел мотор или поне със сигурност не и при 7-ма и 9-та серия на Волво.

В зависимост от това с какъв двигател и с какви скорости е оборудвана колата, има 5 различни вида диференциaли, по отношение на предавателното число - от 3,31 : 1, до 4,1 : 1. D24TIC със скоростна кутия M46 е с предавателно число на диференциaла 3,54 : 1. При бензиновите е различно, в зависимост от конете и скоростните кутии. Иначе зацепването, към кардане при различните скоростни кутии е еднакво, но карданите са различно дълги.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#33
Значи ли че немога да ползвам полуоските?
B230F
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#34
Значи ли че немога да ползвам полуоските?
B230F
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#35
Efri 740 Wrote:Значи ли че немога да ползвам полуоските?
B230F

Нямам представа, досега не съм разглобявал заден мoст на Волво. Но, според мен би трябвало да стане. Разликите в диференциалите би трябвало да са само в главното движение, а не в полуоските.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#36
Efri 740 Wrote:Значи ли че немога да ползвам полуоските?
B230F

Нямам представа, досега не съм разглобявал заден мoст на Волво. Но, според мен би трябвало да стане. Разликите в диференциалите би трябвало да са само в главното движение, а не в полуоските.
There's someone in my head but it's not me...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)