The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със скоростната кутия на S80

#21
От МП турбината е 2400 лв. Ако можеш прати ми тел. на сервиза във Варна, не знаех, че там има такива майстори. В София не открих сервиз, който да може да го поправи.
Относно разхода на маслото - мисля, че е в рамките на допустимото. Количеството масло между "MIN" и "MAX" на щеката е 1.5 л. Не мога да си спомня къде прочетох (имам спомени за VADIS), че разхода за моя двигател (2,4) е 0,25 л. на 1000 км. До сега не съм забелязал да достигам подобна стойност, но нивото бавно намалява.
Reply

#22
От МП турбината е 2400 лв. Ако можеш прати ми тел. на сервиза във Варна, не знаех, че там има такива майстори. В София не открих сервиз, който да може да го поправи.
Относно разхода на маслото - мисля, че е в рамките на допустимото. Количеството масло между "MIN" и "MAX" на щеката е 1.5 л. Не мога да си спомня къде прочетох (имам спомени за VADIS), че разхода за моя двигател (2,4) е 0,25 л. на 1000 км. До сега не съм забелязал да достигам подобна стойност, но нивото бавно намалява.
Reply

#23
Телефона на човека във Варна е 0889445208--Мартин.
Reply

#24
Телефона на човека във Варна е 0889445208--Мартин.
Reply

#25
i az imam problem.. kato se stopli ( sled 15-20km) zapo4va i na men da mi priritva mejdu 1-va i 2-ra , ponqkoga i mejdu 2-ra i 3-ta. pri visoki skorosti tozi problem go nqmam... kym kogo da se obyrna vyv Varna ?
Reply

#26
i az imam problem.. kato se stopli ( sled 15-20km) zapo4va i na men da mi priritva mejdu 1-va i 2-ra , ponqkoga i mejdu 2-ra i 3-ta. pri visoki skorosti tozi problem go nqmam... kym kogo da se obyrna vyv Varna ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)